reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2023

reklama
Oczywiście ze tak
No No tymbardziej bym się nie martwiła. Ja miałam w ciąży infekcje która lekarz zignorował. i złe to się skończyło dla mojego dziecka. Bo przy porodzie okazało się że ma infekcje na sercu. Antybiotykoterapia 5 dni. Tym razem nie pozwolę sobie wmówić lekarzowi że wszystko w porządku jeśli będę czuła inaczej.
 
Dziewczyny a ja mam do Was pytanie szczególnie do tych, które już były w ciąży. Czy wasz partner chodził z Wami na usg? I jeżeli tak to od którego tygodnia? I czy pierwsze prenatalne jest wykonywane już przez powłoki brzuszne czy dopochwowo?
 
Dziewczyny a ja mam do Was pytanie szczególnie do tych, które już były w ciąży. Czy wasz partner chodził z Wami na usg? I jeżeli tak to od którego tygodnia? I czy pierwsze prenatalne jest wykonywane już przez powłoki brzuszne czy dopochwowo?
Mój był tylko dwa razy. Na usg pierwszym i na połówkowych:) teraz chce męża zabrać na prenatalne i połówkowe;) jeśli będzie chciał.
 
reklama
Do góry