reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2023

reklama
Dziewczyny na moj pęcherz lekarz zalecił branie amotaks 1g co 12h to antybiotyk matko tak sie bije antybiotyki w ciąży.... Zastanawiam się czy to brać... Dzis 7+0 ;( mam bol pecherza, czasem mam problemy z sikaniem, cewka nie piecze, brak białka i leukocytów w badaniu ogólnym moczy ale juz posiew moczu wyszedł 10^5 wiec nadaje sie na antybiotyki no nie wiem co robic... ;( martwie zeby wszystko było ok. Przepisala mi amotaks 1g co 12h
W pierwszej ciąży dwa razy brałam amotaks, właśnie na bakterie w moczu. A pozniej nawet zaraz po porodzie karmiąc piersią 😊
 
Ja już po wizycie :)
Wszystko ok.
Pierwszy raz widziałam jak bije serduszko, wiec jestem mega uspokojona :D Według OM i USG 7+4. Kontrolę mam za miesiąc i też mniej więcej w tym samym czasie wypadną prenatalne. Chociaż nie wiem jak ja ten miesiac wytrzymam
A przed gabinetem tak się stresowałam, ze cisnienie w koncu mialam w normie :D 100/80, a jak sobie badam w domu to mam 85/55 :D
Pulpety z ikei kupione dwa opakowania :D
Super😊Gratuluje. Bijace ♥️ cos wspanialego🥰 . Smacznego 😁😁😁
 
Nie denerwuj sie ja mialam w poprzedniej ciazy tez pierwsze tygodnie byly . Dostalam tez duphaston I po 2 dniach ustapilo :)
Dziękuję za odpowiedź 😥 oby tak było :( nie ma tego dużo tylko po załatwieniu się i nie za każdym razem. Trzymajcie proszę kciuki
 

Załączniki

  • IMG_20230118_153226069~2.jpg
    IMG_20230118_153226069~2.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 75
Dziewczyny kiedy iść najlepiej na pierwszą wizytę? Umowilam się na 06.02 będzie wtedy 6+5 i zastanawiam się czy nie za późno? Z jednej strony chciałabym zobaczyć to serduszko żeby się nie stresować a z drugiej nie wiem jak doczekam tego terminu 😐
 
Dziewczyny kiedy iść najlepiej na pierwszą wizytę? Umowilam się na 06.02 będzie wtedy 6+5 i zastanawiam się czy nie za późno? Z jednej strony chciałabym zobaczyć to serduszko żeby się nie stresować a z drugiej nie wiem jak doczekam tego terminu 😐
6 -7 tydz to idealny moment na wizyte bo juz widac czesto zarodek I serduszko I nie denerwujesz sie juz tak do kolejnej wizyty
 
reklama
Do góry