reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2023

Dziewczyny kiedy iść najlepiej na pierwszą wizytę? Umowilam się na 06.02 będzie wtedy 6+5 i zastanawiam się czy nie za późno? Z jednej strony chciałabym zobaczyć to serduszko żeby się nie stresować a z drugiej nie wiem jak doczekam tego terminu 😐
ja tez uważam, ze to odpowiedni czas. Jeśli nie masz niepokojących objawów takich jak np. plamienia to nie ma co szaleć wcześniej, bo tylko sie będziesz denerwować ze nie ma serduszka. Ja byłam na wizycie 8+2 i nawet nie pomyślałam, ze to za późno😀 a koło 7 to już coś powinno być:)
 
reklama
Dziewczyny kiedy iść najlepiej na pierwszą wizytę? Umowilam się na 06.02 będzie wtedy 6+5 i zastanawiam się czy nie za późno? Z jednej strony chciałabym zobaczyć to serduszko żeby się nie stresować a z drugiej nie wiem jak doczekam tego terminu 😐
nie za późno, ja ide właśnie w tym samym czasie :)
 
reklama
Dziewczyny kiedy iść najlepiej na pierwszą wizytę? Umowilam się na 06.02 będzie wtedy 6+5 i zastanawiam się czy nie za późno? Z jednej strony chciałabym zobaczyć to serduszko żeby się nie stresować a z drugiej nie wiem jak doczekam tego terminu 😐
Jeżeli wcześniej wszystko było ok. Nie leczysz się przewlekle na nic ani nie masz żadnych schorzeń to myślę, ze ok. Ale jeżeli miałaś już poronienia albo leczysz się na cukrzycę czy masz problemy z tarczycą czy w ogóle były problemy z zajściem w ciąże i bierzesz leki to wydaje mi się, ze lepiej wcześniej
 
Do góry