reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2023

No ja staram sie jesc 3 max 4 posilki dziennie ale nie jakos mega duze . 1 sniadanie to jedna kanapka wlasnie z maslem I czosnkiem na 2 sniadanie 2 kanapki lub parowka I kromka chleba ,potem zwiekszych posilkow to obiad ale tez jedzony pol porcji mniej niz przed ciaza no I kolacja to glownie owoc albo 2 szklanki soku . Mysle ze to nie jest ani za malo ani za duzo. Zmiejszone porcje sa tez dlatego ze wczesniej wymiotowalam jak troche wiecej obiadu np chcialam zjesc
Łooooooooooo kochana to ja Cie podziwiam ja to o 22:00 gotuje sobie jeszcze ziemniaki w mundurkach 🙈 to silniejsze ode mnie
 
reklama
Ja sie staram pilnowac z jedzeniem I zachciankami ,bo w pierwszej ciazy przytylam duzo , przed ciaza 61 kg do porodu wazylam 100 kg :O nie mam pojecia jak to zrobilam wciagi 5 lat spadlam na 70 ,to tez moja startowa waga byla w 2 ciazy I do porodu wazylam 89 kg . Teraz zaczelam z waga 73,5 I narazie spadlam na 71 mam nadzieje ze duzo nie przytyje
ja w pierwszej ciąży przytyłam 28kg. Ale to nie od zarłostwa więc to nic nie poradziłam na to. Ciekawe jak w tej ciąży będzie. 😌
angeliskax jak już zapisujesz wizyty kochana ♥️ to poproszę jeszcze wpisać 26.01 moja ♥️♥️wizyta u gina
oczywiście że zapisze!
 
Ja to wgl nie jestem w stanie jeść… mam napady głodu ale o tak nic mi nie wchodzi… jedynie kwaśne jabłka, pomarańcze, chrupki kukurydziane i woda z cytryna :)

Czy wy tez macie zaparcia? Jak sobie radzicie? Mnie już tak brzuch dzisiaj boli :(
mnie brzuch boli... masakra jakaś 😅 a okres miałam mieć wczoraj i ciągle czuje się jakby mi krew leciała 😂 ale jednak nic nie leci więc 🧐
 
Łooooooooooo kochana to ja Cie podziwiam ja to o 22:00 gotuje sobie jeszcze ziemniaki w mundurkach 🙈 to silniejsze ode mnie
Ja tak mialam w 1 ciazy ,jem za dwoch a spadnie waga . W drugiej juz sie pilnowalam ale byly nieraz fastfoody . Tutaj stwierdzilam ze nie ma co szalec . Nie mowie ze sobie czasami nie pozwole jak organizm bedzie sie domagal ale wszystko w odpowiednich ilosciach . Powiem wam ze sie smieje troche do meza bo spadl mi sporo brzuch teraz wciagu 8/9 dni I mam mniejszy teraz niz przed tym jak dowiedzialam sie o ciazy . I pokazuje swojemu a on sie smieje no nie nacieszysz sie dlugo zaraz bedziesz miala pilke :D
 
Witam 🤩 gratuluje i oby niebawem u lekarza wszystko sie pptwierdzilo a bete bedziesz robic?
Grupa jest super ♥️
Z betą na razie się wstrzymam bo jakoś nie mam po drodze do laboratorium 😃 jutro z rana powtórzę test ale babeczka z apteki dała mi o czułości 25 także nie wiem czy coś będzie widać 😐 chociaż ten 10 robiłam po południu i wyszła kreska więc z porannego powinno być widać i na 25 😃♥️
 
Dziewczynki, słyszałam serduszko. Moja faosolka/mój fasolek wyglada tak jak zdjęciu💕💕 kamień z serca, radość i łzy❤️
 

Załączniki

  • 07E82203-0B6D-42D4-BBF1-FFAB4124C532.jpeg
    07E82203-0B6D-42D4-BBF1-FFAB4124C532.jpeg
    1,2 MB · Wyświetleń: 83
Ja to wgl nie jestem w stanie jeść… mam napady głodu ale o tak nic mi nie wchodzi… jedynie kwaśne jabłka, pomarańcze, chrupki kukurydziane i woda z cytryna :)

Czy wy tez macie zaparcia? Jak sobie radzicie? Mnie już tak brzuch dzisiaj boli :(
Na zaparcia błonnik.. ja od dwóch dni robie sobie "koktaile witaminowe" (banan, truskawki, borowki, szpinak, pestki dyni, nerkowca i wlasnie blonnik dorzucam i kefir :) ) - zaparcia przestaly byc moim problemem.
Ja ostatnio na sniadanie chleb smazony z maslem I czosnkiem I nic wiecej do szczescia mi nie trzeba :D
A tak dzisiaj za mna chodzi chleb smazony z czosnkiem!!!! Jeszcze jak napisalas, to bankowo wleci na kolacje!
Dzis zrobilam sobie spacer i apetyt wrocil!
Dziewczynki, słyszałam serduszko. Moja faosolka/mój fasolek wyglada tak jak zdjęciu💕💕 kamień z serca, radość i łzy❤️
Cudowności!!! Gratulacje!!! ❤❤❤
 
reklama
Na zaparcia błonnik.. ja od dwóch dni robie sobie "koktaile witaminowe" (banan, truskawki, borowki, szpinak, pestki dyni, nerkowca i wlasnie blonnik dorzucam i kefir :) ) - zaparcia przestaly byc moim problemem.

A tak dzisiaj za mna chodzi chleb smazony z czosnkiem!!!! Jeszcze jak napisalas, to bankowo wleci na kolacje!
Dzis zrobilam sobie spacer i apetyt wrocil!

Cudowności!!! Gratulacje!!! ❤❤❤
Polecam ,polecam . Te smaki sa cudowne Ja wsumie moglabym na kazde sniadanie to jesc :D
 
Do góry