reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2023

reklama
Ja sie staram pilnowac z jedzeniem I zachciankami ,bo w pierwszej ciazy przytylam duzo , przed ciaza 61 kg do porodu wazylam 100 kg :O nie mam pojecia jak to zrobilam wciagi 5 lat spadlam na 70 ,to tez moja startowa waga byla w 2 ciazy I do porodu wazylam 89 kg . Teraz zaczelam z waga 73,5 I narazie spadlam na 71 mam nadzieje ze duzo nie przytyje
 
Ja to wgl nie jestem w stanie jeść… mam napady głodu ale o tak nic mi nie wchodzi… jedynie kwaśne jabłka, pomarańcze, chrupki kukurydziane i woda z cytryna :)

Czy wy tez macie zaparcia? Jak sobie radzicie? Mnie już tak brzuch dzisiaj boli :(
 
Ja to wgl nie jestem w stanie jeść… mam napady głodu ale o tak nic mi nie wchodzi… jedynie kwaśne jabłka, pomarańcze, chrupki kukurydziane i woda z cytryna :)

Czy wy tez macie zaparcia? Jak sobie radzicie? Mnie już tak brzuch dzisiaj boli :(
Zauwazylam ze wiekszasc z nas preferuje słone lub kwaśne rzeczy ,ciekawe jaka bedzie płeć dzieci . Nie wiem jak to do konca jest ,słone,kwaśne dziewczynka czy chłopiec ? :D wiem ze nie zawsze to sie sprawdza
 
Ja to wgl nie jestem w stanie jeść… mam napady głodu ale o tak nic mi nie wchodzi… jedynie kwaśne jabłka, pomarańcze, chrupki kukurydziane i woda z cytryna :)

Czy wy tez macie zaparcia? Jak sobie radzicie? Mnie już tak brzuch dzisiaj boli :(
Nie mam zaparc raczej w druga strone 🤣 cp organizm to inaczej.
Ja startuje od wagi 50 kg i zobaczymy na ilu skoncze we wrzesniu haha
 
Zauwazylam ze wiekszasc z nas preferuje słone lub kwaśne rzeczy ,ciekawe jaka bedzie płeć dzieci . Nie wiem jak to do konca jest ,słone,kwaśne dziewczynka czy chłopiec ? :D wiem ze nie zawsze to sie sprawdza
Nie zawsze , ale chyba wiekszosc na slone,kwasne i odrzuca od miesa. Ja mam tez ochote bardziej na takie konkrety noz na podjadanie malych rzeczy. Oczywiscie duzo soli ,masla 😁
 
reklama
No i prosze jakie my malo wymagajace jestesmy😊 , chociaz dzis zrobilam gołąbki bo mialam mega ochote😁😁
No ja staram sie jesc 3 max 4 posilki dziennie ale nie jakos mega duze . 1 sniadanie to jedna kanapka wlasnie z maslem I czosnkiem na 2 sniadanie 2 kanapki lub parowka I kromka chleba ,potem zwiekszych posilkow to obiad ale tez jedzony pol porcji mniej niz przed ciaza no I kolacja to glownie owoc albo 2 szklanki soku . Mysle ze to nie jest ani za malo ani za duzo. Zmiejszone porcje sa tez dlatego ze wczesniej wymiotowalam jak troche wiecej obiadu np chcialam zjesc
 
Do góry