reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2023

reklama
Hahaha, znam to. Pierwsza a druga to niebo a ziemia. Teraz to wszystko lotto a co ma być to będzie 😅
No dokładnie. Przecież nic nie mogę zrobić 🤷🏻‍♀️
Ale rozumiem dziewczyny bo też tak panikowalam i analizowałam półtora roku temu 😉

I mogę polecić dziewczyna które myślą o teście pappa który kosztuje 700 zł i jest tylko statystyką, żeby od razu się zastanowiły nad nifty.
Ja zrobiłam pappe i mnie tak straszyła że i tak musiałam robić nifty.
A tam już nie statystyka tylko pewnosc. No i płeć się zna od 10 tygodnia nawet 😉
 
Dziewczyny odebralam wyniki 😁
10.01- 2330mlU/ml godz 10.00
13.01-5785 mlU/ml godz 9.00
😁🥰
Teraz czas na odpoczynek,herbatke,kocyk.
Moj nawet rozpalil w kominku,zebym sie zrekasowala 😊🥰
Majac 3 dzieci w domu ciezko znalezc czas dla siebie 🙈
 

Załączniki

  • 16736217879522576746677600471268.jpg
    16736217879522576746677600471268.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 42
No dokładnie. Przecież nic nie mogę zrobić 🤷🏻‍♀️
Ale rozumiem dziewczyny bo też tak panikowalam i analizowałam półtora roku temu 😉

I mogę polecić dziewczyna które myślą o teście pappa który kosztuje 700 zł i jest tylko statystyką, żeby od razu się zastanowiły nad nifty.
Ja zrobiłam pappe i mnie tak straszyła że i tak musiałam robić nifty.
A tam już nie statystyka tylko pewnosc. No i płeć się zna od 10 tygodnia nawet 😉
Ja mialam to samo .straszyli mnie okropna choroba to zrobilam pappa i wyniki niby wyszly zle ze jeszcze gorzej wrozylo i zrobilam nifty za 2300zl i okazalo sie ze dziecko calkowicie zdrowe....
 
reklama
No dokładnie. Przecież nic nie mogę zrobić 🤷🏻‍♀️
Ale rozumiem dziewczyny bo też tak panikowalam i analizowałam półtora roku temu 😉

I mogę polecić dziewczyna które myślą o teście pappa który kosztuje 700 zł i jest tylko statystyką, żeby od razu się zastanowiły nad nifty.
Ja zrobiłam pappe i mnie tak straszyła że i tak musiałam robić nifty.
A tam już nie statystyka tylko pewnosc. No i płeć się zna od 10 tygodnia nawet 😉
Ja mialam to samo .straszyli mnie okropna choroba to zrobilam pappa i wyniki niby wyszly zle ze jeszcze gorzej wrozylo i zrobilam nifty za 2300zl i okazalo sie ze dziecko calkowicie zdrowe....
Ja właśnie od kilku dni analizuje te testy i nie mogę się zdecydować. A powiedzcie dziewczyny, które robiły to robiłyście konkretnie nifty czy nifty pro? Ja z tego co patrzyłam to jakoś najbardziej mnie interesowało nifty pro albo sanco, ale jestem zupełnie zielona w temacie
 
Do góry