reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2023

reklama
a pappa się wykonuje w każdej ciązy czy powyzej 35 roku życia? bo nie wiem czy to w ogole robic skoro jestem zdecydowana na nifty
Mozesz w kazdej, czesto zalecaja jak im sie cos w prenatalnych nie podoba ja dawalam za PAPPA 350zł, ale tez moga nastresowac niepotrzebnie tak jak bylo w mojej sytuacji. Jak jestes nastawiona na nifty to nie musisz bo to dojkadniejsze badania niz pappa.
 
Dziewczyny sorki ! Ale jestem przerażona. Zaszłam do toalety a tam plamienie na bieliznie :O nie wiem co to ma znaczyć. Zadzwoniłam do ginekologa ale czekam na odzew..
Nie wiem co robić ;(
 
Dziewczyny sorki ! Ale jestem przerażona. Zaszłam do toalety a tam plamienie na bieliznie :O nie wiem co to ma znaczyć. Zadzwoniłam do ginekologa ale czekam na odzew..
Nie wiem co robić ;(
Spokojnie. Jeśli brązowe to może to być nic. Jutro lub w poniedziałek zbadalabym Progesteron.
 
Dziewczyny sorki ! Ale jestem przerażona. Zaszłam do toalety a tam plamienie na bieliznie :O nie wiem co to ma znaczyć. Zadzwoniłam do ginekologa ale czekam na odzew..
Nie wiem co robić ;(
Dziewczyny sorki ! Ale jestem przerażona. Zaszłam do toalety a tam plamienie na bieliznie :O nie wiem co to ma znaczyć. Zadzwoniłam do ginekologa ale czekam na odzew..
Nie wiem co robić ;(
Jovi odpocznij, połóż się jak się będziesz źle czuć i coś jeszcze poleci leć na sor jakie to plamienie jest ???
 
Dziewczyny sorki ! Ale jestem przerażona. Zaszłam do toalety a tam plamienie na bieliznie :O nie wiem co to ma znaczyć. Zadzwoniłam do ginekologa ale czekam na odzew..
Nie wiem co robić ;(
Przede wszystkim się nie stresuj, bo to nie pomoże :( wiem, ze łatwo sie mówi, ale sprobuj.. wlacz sobie jakas muzyke relaksacyjna i sie połóż..
Poczekaj, moze gin w tym czasie oddzwoni i Cie uspokoi i cos zaradzi 😘 moze tez luteine zalecić (doczytalam w ulotce, ze jak występują krwawienia i plamienia w ciąży to się ja stosuje) i i zrobilabym jak @angeliskax radzi - badanie na progesteron.

Będzie dobrze, musi być!❤
 
Jovi odpocznij, połóż się jak się będziesz źle czuć i coś jeszcze poleci leć na sor jakie to plamienie jest ??
Jak upławy tylko brązowe..
Przede wszystkim się nie stresuj, bo to nie pomoże :( wiem, ze łatwo sie mówi, ale sprobuj.. wlacz sobie jakas muzyke relaksacyjna i sie połóż..
Poczekaj, moze gin w tym czasie oddzwoni i Cie uspokoi i cos zaradzi 😘 moze tez luteine zalecić (doczytalam w ulotce, ze jak występują krwawienia i plamienia w ciąży to się ja stosuje) i i zrobilabym jak @angeliskax radzi - badanie na progesteron.

Będzie dobrze, musi być!❤
Dziś mailowałem z nią odnośnie leków czy zaprzestać te które brałam przed to mam dhupaston brać 2x2 i ovarin.

Ale nie zdążyłam chyba..
 
reklama
Jak upławy tylko brązowe..

Dziś mailowałem z nią odnośnie leków czy zaprzestać te które brałam przed to mam dhupaston brać 2x2 i ovarin.

Ale nie zdążyłam chyba..
A czemu ovarin? Chodzi o inozytol?
I nie mow, ze za pozno, narazie nic nie wiadomo. Dalej plamisz?
 
Do góry