reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2023

reklama
Dziękuje ❤️ tak się uspokoiłam 😌 ale powiedział ze kolejna wizyta za 4 tygodnie ale chyba prywatnie umowie się za 2 tygodnie, bo wtedy miałam poprzednie zatrzymanie wiec nie dam rady tak długo 😅
A i powiedział mi, że jak ktoś ma mdłości a bierze luteinę podjęzykową to może brać ją dopochwowo.
Och, to ja mam takie same rozterki. Też się boję, że każe mi teraz za miesiąc przyjść, a ja chyba będę chodziła jak histeryczka co 2 tygodnie przez pierwszy trymestr :D
 
Bylam dzis na kolejnej becie i zobaczymy czy przyrasta prawidlowo po wybiki jade po 14. Troszke sie stresuje chocoaz wiem ze co ma byc to bedzie i stresem niczego nie zmienie. Oby wszystko bylo pomyslnie😁
Życze Wam wszystkim milego i niesamowicie pozytywnego dnia 🤩🥰
Jezu, ja jeszcze nie byłam 😂 I modlę się żeby wyjść z domu o 10.30 ale z tym małym moim gnojkiem sie nie da 😂 jeszcze muszę pralkę po drodze wstawić, wypić coś. Za późno wstałam 😂
 
Jezu, ja jeszcze nie byłam 😂 I modlę się żeby wyjść z domu o 10.30 ale z tym małym moim gnojkiem sie nie da 😂 jeszcze muszę pralkę po drodze wstawić, wypić coś. Za późno wstałam 😂
Ogarniesz wszystko raz dwa 😁😁😁 kto jak nie my matki?😁 Potrafimy dzialac za 5 osob naraz 🙈😁 Daj tez znac oczywscie jak wyniki , chociaz napewno wszystko bedzie super :)
 
Jest tylko 1 problem… nie mógł mi przepisać recepty na luteinę bo „wizyta nie była rejestrowana”… i muszę sobie jakoś sama ją ogarnąć. Macie jakiś pomysł jak to zrobić?
Rodzinny - teleporada, tylko musisz się liczyć z tym, ze nie bedzie refundacji..
Jesli moge zapytac, czemu bierzesz luteine? Badałaś progesteron? Czy prewencyjnie po poprezednim?
 
Jezu, ja jeszcze nie byłam 😂 I modlę się żeby wyjść z domu o 10.30 ale z tym małym moim gnojkiem sie nie da 😂 jeszcze muszę pralkę po drodze wstawić, wypić coś. Za późno wstałam 😂
Zazdroszczę 🤣
Moja od urodzenia nauczona że pierwsza drzemka na dworzu wiec czy mróz, snieg czy grad o 10 musi być na dworzu bo jak nie to jest awantura 🤣
 
reklama
Do góry