reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2023

Mój gin tez twierdzi, ze do zapłodnienia doszlo 17-18, a nawet później.. A mi sie wydawało, ze owu mialam 12-15 ( choć wedlug kalendarzykow wychodzilo, ze 9.12. 🙄) i bądź tu czlowieku z tego madry 😆
U mnie żadnych plamien nie było..
23.12. Beta 2,3 - wiec teoretycznie jeszcze nic sie nie dzialo
27.12. Beta 19,60
29.12. Beta 80,30
To mamy podobnie, tzn ja mogłam miec 1-2 dni po Tobie owu :) I to by się zgadzało wg tego co mówi Twój gin bo ja obstawiam u siebie 20 grudnia :)

31.01 beta 72
02.02 beta 174
04.01 beta 503
07.01 beta 1500
09.01 beta 3000
 
reklama
To mamy podobnie, tzn ja mogłam miec 1-2 dni po Tobie owu :) I to by się zgadzało wg tego co mówi Twój gin bo ja obstawiam u siebie 20 grudnia :)

31.01 beta 72
02.02 beta 174
04.01 beta 503
07.01 beta 1500
09.01 beta 3000
To naprawdę mamy podobnie :)
Ja mialam potem
03.01. 787
05.01. 1956

Potem juz nie robiłam - az do dziś i znowu stres, bo wyników wciaz nie ma, a ten lekko obnizony progesteron mnie zmartwil i zaniepokoił 😞
 
To naprawdę mamy podobnie :)
Ja mialam potem
03.01. 787
05.01. 1956

Potem juz nie robiłam - az do dziś i znowu stres, bo wyników wciaz nie ma, a ten lekko obnizony progesteron mnie zmartwil i zaniepokoił 😞
Ja też już nie robię... Ostatni przyrost mnie zmartwił, w normie jest ale niższy niż pozostałe. Nie mam już na to siły.. czekam na usg.

Ty masz piękne przyrosty. Bedzie dobrze. A proga bym na Twoim miejscu brała, ale to Twoja decyzja :) Ja jestem obstawiona lekami po moim wcześniejszych przebojach.
 
To naprawdę mamy podobnie :)
Ja mialam potem
03.01. 787
05.01. 1956

Potem juz nie robiłam - az do dziś i znowu stres, bo wyników wciaz nie ma, a ten lekko obnizony progesteron mnie zmartwil i zaniepokoił 😞
Nie rozumiem tej bety. Miałam owulację podobnie do was a 29.12 miałam 1703, 30.12 2850.. Dlaczego miałam tak wysoką? Od czego to zależy? Laboratorium?
 
Nie rozumiem tej bety. Miałam owulację podobnie do was a 29.12 miałam 1703, 30.12 2850.. Dlaczego miałam tak wysoką? Od czego to zależy? Laboratorium?
Tak, trzeba sprawdzać normy, bo każde laboratorium ma inne i zawsze sprawdzać w tym samym labo jak porównujemy parametr. Wysoka beta też jest w ciąży bliźniaczej ;)
 
Już doszła waga także mogę powiedzieć na bieżąco, że schudłam 0,5 kg. Na razie będę kontrolować.
Dodatkowo miałam wizytę u diabetologa, bo miałam wysokie cukry na czczo, ale krzywa wyszła dobrze, więc na razie nie stwierdza u mnie cukrzycy, jedno przynajmniej zmartwienie z głowy :D
 
Nie rozumiem tej bety. Miałam owulację podobnie do was a 29.12 miałam 1703, 30.12 2850.. Dlaczego miałam tak wysoką? Od czego to zależy? Laboratorium?
A sprawdzalas na kalkulatorze? Wydaje mi się, że ładnie przyrasta :) może spodziewasz się więcej niż jednego dzidziusia? :)
Moze to tez zależy od naszego wieku?🤔
U mnie w labo taka norma dla naszego przedziału
  • 1-10 tydzień 202 - 231 000
A najlepiej to lekarza zapytaj - wizyta teraz w ten najblizszy piatek/poniedzialek?
 
reklama
A sprawdzałas śluz albo temp?
Ja wiem, ze owo była max 15.12 bo potem śluz był kiepski, dlatego mimo 5+5 mam nadzieje, ze już będzie serce choć jestem na granicy. W 1 ciąży o tym czasie było serducho.
A Ty jeśli rzeczywiście miałaś późno owulacje to zobacz, możesz mieć nawet o tydzień młodsza ciąże choć wg om możemy byc w tym samym miejscu.
Trzymam kciuki za Ciebie ❤️ ja już za godzinę będę na fotelu 🫣
Właśnie odpuściłam... bo wcześniej to mierzyłam sprawdzałam, drożności itp nie wychodziło i się wkurzyłam. I podeszliśmy na luzie ale intensywniej. I ja nieregularnie miewałam miesiączki przyjmowałam dhupaston, ovarin i symformin No o witaminy. Z reguły jak już okres się pojawił to cykl potrafił być 30-32-34 dni. Ale w listopadzie nagle dostałam po 25 dniach 14.11 trwał dłużej niż zwykle a za chwilę plamienie i tak z tydzień a potem po tygodniu 27.11 dostałam kolejny i to ostry więc się przestraszyłam że może poronienie... no i do gina który po badaniu stwierdził że widzi cienkie endometrium i że to krwawienie miesiączkowe. I działać dalej. No i tak wyszło że już w grudniu nie dostałam zrobiłam przed sylwestrem w razie wypadku żeby alkoholu nie pić. No i pyklo że tak.

A tu niewiadomo kiedy gdzie i czemu puste. Beta na dzień 2.01 2243 ..
 
Do góry