reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2023

reklama
Ja teraz 3 razy sprawdzam takie rzeczy. Zapominam gdzie co położyłam, zapomniałam ostatnio kodu do klatki, także hormony potrafią napsocić w głowie :D a próbowałaś dzwonić do laboratorium, zeby dorobili z tej samej próbki krwi? jak pobrali na surowicę to pewnie muszą przechowywać jeszcze kilka dni, więc może się uda z tego samego pobrania
Wiszę Ci duży świeżo wyciskany sok pomarańczowy!!! Zadzwonilam do labo i zrobią mi to jeszcze na dziś z surowicy!!! Do 21 będzie wynik🥰
 
@Jovi nie przejmuj się. Wiem, ze to łatwo napisać ale ja z pierwsza córka byłam tez szybko na usg i tak damo jak u Ciebie był sam pęcherzyk, potem za chwile zarodek i na końcu serduszko:)
 
@melodyP pierwsza ciąża - rok i 1 miesiac (po 8/9 dokładnych miesiecy z cyklem w cykl) . Teraz jeśli będzie dobrze to to 2 cykl z kalendarzem, ale od sierpnia w sumie nie stosowaliśmy zabezpieczenia więc 😏
 
@Jovi nie przejmuj się. Wiem, ze to łatwo napisać ale ja z pierwsza córka byłam tez szybko na usg i tak damo jak u Ciebie był sam pęcherzyk, potem za chwile zarodek i na końcu serduszko:)
A w jakim oddtepie tygodniowym? Ja za długo czekałam..myślałam że jak taka beta to już serce będzie, ba ! Wręcz przenoszone. Kolejna wizyta 20.01
 
A w jakim oddtepie tygodniowym? Ja za długo czekałam..myślałam że jak taka beta to już serce będzie, ba ! Wręcz przenoszone. Kolejna wizyta 20.01
kurczę nie pamietam dokładnie, ale wiem ze przed serduszkiem były dwie wizyty. I strasznie się potem denerwowałam, bo czytałam o tym pustym jaju i nie tylko… wiec w głowie miałam same czarne myśli. Oczywiście bez powodu:) teraz dlatego idę dopiero w ósmym bo wiem ze to byłby dla mnie niepotrzebny stres. Nie denerwuj się nic:)
 
Cześć dziewczyny!
wpadam się przywitać choć jeszcze to nic pewnego ale prawdopodobnie będę mamą wrześniową:) Dzisiaj dwa testy pozytywne. Z rana powtórzę test i udam się na bete i w piątek.
Hej. Pamietam Cię ze staraczek 😃
Ale to było jak starałam się o moją Pannę która zaraz kończy 11 miesięcy 😜

Trzymam kciuki za Ciebie mocno ❤️
 
reklama
kurczę nie pamietam dokładnie, ale wiem ze przed serduszkiem były dwie wizyty. I strasznie się potem denerwowałam, bo czytałam o tym pustym jaju i nie tylko… wiec w głowie miałam same czarne myśli. Oczywiście bez powodu:) teraz dlatego idę dopiero w ósmym bo wiem ze to byłby dla mnie niepotrzebny stres. Nie denerwuj się nic:)
Dzięki.. trochę mi lepiej. Też wiem że to jest jakiś sukces. Że choć jestem drożna i cokolwiek poszło do przodu.
 
Do góry