reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2023

Właśnie odpuściłam... bo wcześniej to mierzyłam sprawdzałam, drożności itp nie wychodziło i się wkurzyłam. I podeszliśmy na luzie ale intensywniej. I ja nieregularnie miewałam miesiączki przyjmowałam dhupaston, ovarin i symformin No o witaminy. Z reguły jak już okres się pojawił to cykl potrafił być 30-32-34 dni. Ale w listopadzie nagle dostałam po 25 dniach 14.11 trwał dłużej niż zwykle a za chwilę plamienie i tak z tydzień a potem po tygodniu 27.11 dostałam kolejny i to ostry więc się przestraszyłam że może poronienie... no i do gina który po badaniu stwierdził że widzi cienkie endometrium i że to krwawienie miesiączkowe. I działać dalej. No i tak wyszło że już w grudniu nie dostałam zrobiłam przed sylwestrem w razie wypadku żeby alkoholu nie pić. No i pyklo że tak.

A tu niewiadomo kiedy gdzie i czemu puste. Beta na dzień 2.01 2243 ..
To tym bardziej mogło się poprzesuwać. Jeszcze bym się nie przejmowała tylko niestety pozostaje Ci cierpliwie czekać na kontrolę. Bądź dobrej myśli :)
 
reklama
Może właśnie była wcześniej i Twoja ciąża jest starsza
Nie, właśnie nie bo byłam u lekarza i mówił mi 15.12 ze pęcherzyk dopiero dojrzewa …
A sprawdzalas na kalkulatorze? Wydaje mi się, że ładnie przyrasta :) może spodziewasz się więcej niż jednego dzidziusia? :)
Moze to tez zależy od naszego wieku?🤔
U mnie w labo taka norma dla naszego przedziału
  • 1-10 tydzień 202 - 231 000
A najlepiej to lekarza zapytaj - wizyta teraz w ten najblizszy piatek/poniedzialek?
U mnie było jakoś podobnie, robiłam w Salve.
Nie no, bliźniaków raczej nie, bo pęcherzyk jeden.. chyba że jednojajowe😅

Jak teraz na usg będzie zarodek to już będę spokojna i ta beta nie będzie mnie interesować 😅 ale to to się zmartwiłam ze ja taka wysoka a na usg pusto :/
 
Przy pierwszej ciąży udało się za pierwszym razem - ale szybko się skończyło.
Teraz zaszłam w pierwszym cyklu w którym miałam zielone światło po lyzeczkowaniu
A kazali Ci czekać 3 cykle czy od razu? Bo mi po łyżeczkowaniu kazali odczekać 3 miesiące, ale wiem, że niektórzy lekarze od razu pozwalają.
U mnie pierwsza ciąża około pół roku się staraliśmy i skończyło się poronieniem zatrzymanym.
Teraz w 2 cyklu się udało, więc nie byłam przygotowana, że tak szybko.
 
Dziewczyny długo starałyście się o tą ciąże? Wyszło Wam z pierwszego cyklu czy raczej dłuższe starania?
U mnie pierwsza ciąża i w pierwszym cyklu.

Ps. Mam wyniki bety.. ale jestem tak zakręcona, ze zamiast bety ciązowej, zlecilam bete onkologiczną...😆 no jakis dramat ze mna - jutro musze isc jeszcze raz - dziwie się tylko, ze babeczki nie zwrocily uwagi, jak bardzo dobrze wiedzą po co tam chodzę..
Wynik 13, bardzo mocno podwyzszony w zakresie 0-2 to norma 🤣 Ale wiem, ze nic mi nie jest, tylko wynik przekłamany pewnie przez betę ciązową.. o panie.. jak ja wytrzymam do jutra?
 
U mnie pierwsza ciąża i w pierwszym cyklu.

Ps. Mam wyniki bety.. ale jestem tak zakręcona, ze zamiast bety ciązowej, zlecilam bete onkologiczną...😆 no jakis dramat ze mna - jutro musze isc jeszcze raz - dziwie się tylko, ze babeczki nie zwrocily uwagi, jak bardzo dobrze wiedzą po co tam chodzę..
Wynik 13, bardzo mocno podwyzszony w zakresie 0-2 to norma 🤣 Ale wiem, ze nic mi nie jest, tylko wynik przekłamany pewnie przez betę ciązową.. o panie.. jak ja wytrzymam do jutra?
Ja teraz 3 razy sprawdzam takie rzeczy. Zapominam gdzie co położyłam, zapomniałam ostatnio kodu do klatki, także hormony potrafią napsocić w głowie :D a próbowałaś dzwonić do laboratorium, zeby dorobili z tej samej próbki krwi? jak pobrali na surowicę to pewnie muszą przechowywać jeszcze kilka dni, więc może się uda z tego samego pobrania
 
A kazali Ci czekać 3 cykle czy od razu? Bo mi po łyżeczkowaniu kazali odczekać 3 miesiące, ale wiem, że niektórzy lekarze od razu pozwalają.
U mnie pierwsza ciąża około pół roku się staraliśmy i skończyło się poronieniem zatrzymanym.
Teraz w 2 cyklu się udało, więc nie byłam przygotowana, że tak szybko.
3 miesiące mi kazał lekarz czekać ☺️ ale właściwie w 3 cyklu już zaszłam 😬
 
reklama
Właśnie odpuściłam... bo wcześniej to mierzyłam sprawdzałam, drożności itp nie wychodziło i się wkurzyłam. I podeszliśmy na luzie ale intensywniej. I ja nieregularnie miewałam miesiączki przyjmowałam dhupaston, ovarin i symformin No o witaminy. Z reguły jak już okres się pojawił to cykl potrafił być 30-32-34 dni. Ale w listopadzie nagle dostałam po 25 dniach 14.11 trwał dłużej niż zwykle a za chwilę plamienie i tak z tydzień a potem po tygodniu 27.11 dostałam kolejny i to ostry więc się przestraszyłam że może poronienie... no i do gina który po badaniu stwierdził że widzi cienkie endometrium i że to krwawienie miesiączkowe. I działać dalej. No i tak wyszło że już w grudniu nie dostałam zrobiłam przed sylwestrem w razie wypadku żeby alkoholu nie pić. No i pyklo że tak.

A tu niewiadomo kiedy gdzie i czemu puste. Beta na dzień 2.01 2243 ..
Pocieszę Cię- ja betę 3000 miałam 30.01 i dziś również pęcherzyk bez zarodka, tak wiec spokojnie.
Ja mam jutro konferencje w pracy, bardzo chciałam dziś już potwierdzić ciąże żeby jutro wszystkim ogłosić i żegnać się bo od poniedziałku ferie i potem już planuje nie wracać.. no ale trudno, podejrzewam ze zabrakło mi dwóch, trzech dni.
Gdyby nie ta konferencja jutro to nawet nie idę do dr, spokojnie bym poszła po skończonym 6tygodniu.
 
Do góry