reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2023

reklama
Dziewczyny, czy Was tez tak odrzuciło od kawy? Ja jestem strasznym kawoszem, codziennie piłam dwie mocne czarne kawki a od dwóch tygodni na sam zapach to mdli 🤯
 
Hej dziewczynki jak się czujecie przy niedzieli ☺️☺️☺️?? Czy jest jakaś mama która ma planowane cięcie cesarskie ??? 😍♥️
Hej ☺️ u mnie mdłości pełną parą 🤢 nie jestem w stanie nawet brać luteiny pod język i muszę się z lekarzem skontaktować żeby zmienił mi na dopochwowo…

U mnie jest możliwość ze będzie cesarka, bo jak miałam 15 lat to miałam operacje na biodra. Ale to wiem, że opinie wyda ortopeda na późniejszym etapie ☺️
 
Hej ☺️ u mnie mdłości pełną parą 🤢 nie jestem w stanie nawet brać luteiny pod język i muszę się z lekarzem skontaktować żeby zmienił mi na dopochwowo…

U mnie jest możliwość ze będzie cesarka, bo jak miałam 15 lat to miałam operacje na biodra. Ale to wiem, że opinie wyda ortopeda na późniejszym etapie ☺️
U mnie jest planowana w 38 tyg ciąży ☺️taki powiedziała doktorka jak zaczęliśmy planować dziecko . Ja nie mqm żadnych objawów 🤷🤷🤷tylko te piersi jak cegłówki 😨bolą okropnie . Ja na wizytę tyle muszę czekać a Wy już po wizycie . Jutro będę próbowała dostać się do jakiegoś ginekologa żeby mi powiedział co tam widać i dał na badania skierowania , bo tak będę chodzić prywatnie ... A na NFZ tylko żeby mieć skierowania na badania
 
reklama
3 - niespodziewana . Chcialam byc wczesnie mama . Pierwsza corke planowaliśmy i urodzilam w wieku 19 ( wiem ciezko uwierzyc ) druga planowana w wieku 24 a tu niespodzianka
Dlaczego ciężko uwierzyć ja w tym wieku wyszłam za mąż i za rok zaszłam w ciążę ♥️♥️♥️ byłaś już na tyle dojrzała że podjęłaś decyzję o dziecku i dobrze 😉😉😉
 
Do góry