reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2023

reklama
Ehh, a ja głupia naczytałam się o pustym jaju i wszystkich nieszczęśliwych historiach i teraz znowu się przybiłam, że nic z tego nie będzie 😞
Nigdy nie sądziłam, że utrzymanie ciąży jest tak trudne 😞 boje się, że przy kolejnej (jeśli będzie) nie będę czuła zupełnie szczęścia, tylko sam strach i stres 😞
 
Ehh, a ja głupia naczytałam się o pustym jaju i wszystkich nieszczęśliwych historiach i teraz znowu się przybiłam, że nic z tego nie będzie 😞
Nigdy nie sądziłam, że utrzymanie ciąży jest tak trudne 😞 boje się, że przy kolejnej (jeśli będzie) nie będę czuła zupełnie szczęścia, tylko sam strach i stres 😞
Ja też nie miałam o tym pojęcia że to takie częste. Ale trzeba być dobrej myśli bo w sumie ilu znajomym się to trafiło. Zdaza się, ale siła woli też dużo zdziała i wiara :)
 
reklama
ja niby nie wierze, ale do serduszka nic nie kupuje😀

Wiem, ze są tacy do 7 miesiąc nic nie kupują, ja po prostu bym nie wytrzymała. Uważam, ze coś ma być to będzie, bez względu na to czy zrobię zakupu wcześniej czy później💁‍♀️

Aczkolwiek jak byłam u lekarza z pierwsza córka to miałam w sumie w 6. miesiącu już wszystko gotowe to lekarz mnie trochę ochrzanił i powiedział ze jego znajomi i on kupowali wszystko po 7.
„lekarz mnie ochrzanił” - masakra co mu do tego co kto robi ze swoimi pieniędzmi.
 
Do góry