reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2023

reklama
Dziewczyny, czy Was tez tak odrzuciło od kawy? Ja jestem strasznym kawoszem, codziennie piłam dwie mocne czarne kawki a od dwóch tygodni na sam zapach to mdli 🤯
 
Hej dziewczynki jak się czujecie przy niedzieli ☺️☺️☺️?? Czy jest jakaś mama która ma planowane cięcie cesarskie ??? 😍♥️
Hej ☺️ u mnie mdłości pełną parą 🤢 nie jestem w stanie nawet brać luteiny pod język i muszę się z lekarzem skontaktować żeby zmienił mi na dopochwowo…

U mnie jest możliwość ze będzie cesarka, bo jak miałam 15 lat to miałam operacje na biodra. Ale to wiem, że opinie wyda ortopeda na późniejszym etapie ☺️
 
Hej ☺️ u mnie mdłości pełną parą 🤢 nie jestem w stanie nawet brać luteiny pod język i muszę się z lekarzem skontaktować żeby zmienił mi na dopochwowo…

U mnie jest możliwość ze będzie cesarka, bo jak miałam 15 lat to miałam operacje na biodra. Ale to wiem, że opinie wyda ortopeda na późniejszym etapie ☺️
U mnie jest planowana w 38 tyg ciąży ☺️taki powiedziała doktorka jak zaczęliśmy planować dziecko . Ja nie mqm żadnych objawów 🤷🤷🤷tylko te piersi jak cegłówki 😨bolą okropnie . Ja na wizytę tyle muszę czekać a Wy już po wizycie . Jutro będę próbowała dostać się do jakiegoś ginekologa żeby mi powiedział co tam widać i dał na badania skierowania , bo tak będę chodzić prywatnie ... A na NFZ tylko żeby mieć skierowania na badania
 
reklama
3 - niespodziewana . Chcialam byc wczesnie mama . Pierwsza corke planowaliśmy i urodzilam w wieku 19 ( wiem ciezko uwierzyc ) druga planowana w wieku 24 a tu niespodzianka
Dlaczego ciężko uwierzyć ja w tym wieku wyszłam za mąż i za rok zaszłam w ciążę ♥️♥️♥️ byłaś już na tyle dojrzała że podjęłaś decyzję o dziecku i dobrze 😉😉😉
 
Do góry