reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2023

Mnie dzisiaj chwycił straszny ból takiego wspiętego brzucha ale dosłownie całego.... Ale się boje... Miałyście coś takiego? Biorę 2*1 spazmoline ale wzielam 1 nospe 40stke bez konsultacji przy tym bólu, leże... Tak się boje :|
 
reklama
Dzień dobry dziewczyny w tym nowym roku. Na początku życzę Wam wszystkim, nam, abyśmy urodziły zdrowe maleństwa. I aby ta ciąża była dla nas łagodna.

@Mamąbyć93 mocno trzymam za Ciebie kciuki.

Cieszę się, ze coraz więcej nas tu dołącza:)

Przyszłe mamy, jak się czujecie?
Ja w sumie póki co mogę powiedzieć, ze super. W porównaniu do pierwszej ciąży to niebo a ziemia. Czasem mdli mnie z rana i kompletnie odrzuciło mnie od kawy:)
u mnie póki co lekki ból piersi, czasem coś zakluje w podbrzuszu, a poza tym nic więcej mi nie dolega. Jutro powtórka bety więc lekki stresik :)
 
Ja zaczęłam 5 tc i jak narazie lekki ból piersi i podbrzusza. Strasznie boje się mdłości, w pierwszej ciąży męczyło mnie okropnie ☹️
Oooo znam to doskonale, w pierwszej ciąży miałam to samo… Ja narazie nie zauważyłam nic poza tym, że piersi stały się jędrniejsze i czasami odczuwam kłucie w podbrzuszu
 
Dzień dobry dziewczyny w tym nowym roku. Na początku życzę Wam wszystkim, nam, abyśmy urodziły zdrowe maleństwa. I aby ta ciąża była dla nas łagodna.

@Mamąbyć93 mocno trzymam za Ciebie kciuki.

Cieszę się, ze coraz więcej nas tu dołącza:)

Przyszłe mamy, jak się czujecie?
Ja w sumie póki co mogę powiedzieć, ze super. W porównaniu do pierwszej ciąży to niebo a ziemia. Czasem mdli mnie z rana i kompletnie odrzuciło mnie od kawy:)
ja mogłabym spać na stojąco, poza tym nie jest zle 😊
 
Cześć dziewczyny! 😊 Cieszę się po cichutku razem z Wami. Blada kreseczka 25.12. Beta pierwsza zrobiona 29.12 - 289.9 druga 31.12 - 680.
Na czwartek mam umówiona wizytę u ginekologa. Myślicie że za wcześnie ? Z wyliczeń wychodzi termin 7 wrzesień 😊
 
Cześć dziewczyny! 😊 Cieszę się po cichutku razem z Wami. Blada kreseczka 25.12. Beta pierwsza zrobiona 29.12 - 289.9 druga 31.12 - 680.
Na czwartek mam umówiona wizytę u ginekologa. Myślicie że za wcześnie ? Z wyliczeń wychodzi termin 7 wrzesień 😊
Hej, mocne masz te bety ;) ja dzis byłam już
4 raz w sumie i czekam ma wyniki ;) powodzenia! ;)
 
reklama
Do góry