reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2023

Cześć dziewczyny 😊 przycupnę tu u Was jestem świeża w temacie a z Wami będzie raźniej 💪
Jestem po in vitro, to moj pierwszy transfer.
Beta pomalutkuu rośnie sobie jutro idę właśnie na kontrole. Czuje się jak przed okresem ból brzucha, krzyża i nieszczęsne plamienie które nie chce mnie opuścić. Miałam niski progesteron teraz go wyrównałam i mam nadzieje ze pójdzie sobie . No i termin według OM 5 wrzesień 🙂
O widzę ze to samo co u mnie 1 próba inv,tez pozytywnie jak na razie i dzien dokładnie ten sam, tez brzuch pobolewa ale czytalam ze to normalne macica itd. Czasem mam takie mega mocne skurcze.. Progesteron mam 28 wiec ok. Jakie masz leki dodatkowo?
 
reklama
O widzę ze to samo co u mnie 1 próba inv,tez pozytywnie jak na razie i dzien dokładnie ten sam, tez brzuch pobolewa ale czytalam ze to normalne macica itd. Czasem mam takie mega mocne skurcze.. Progesteron mam 28 wiec ok. Jakie masz leki dodatkowo?
utrogestan, Prolutex i duphaston. Jednak w niczym to nie pomogło beta przyrasta bardzo powoli w pon ostatnia kontrola i prawdopodobnie będę czekać na poronienie 🙈
 
bardzo współczuje! A czemu tak myślisz może sie rozkreci trzymał kciuki! To jakie masz przyrosty? Badalas progesteron?
na poczatku przyrosty były 60% a dzisiejszy już tylko 30… byłam już 2 razy badana ginekologicznie lekarka stwierdzila krwawienia z macicy, endometrium nie wyglada jej na ciążowe no i brak pęcherzyka także mówi ze nie widzi optymistycznego zakończenia
 
na poczatku przyrosty były 60% a dzisiejszy już tylko 30… byłam już 2 razy badana ginekologicznie lekarka stwierdzila krwawienia z macicy, endometrium nie wyglada jej na ciążowe no i brak pęcherzyka także mówi ze nie widzi optymistycznego zakończenia
Wspolczuje strasznie! 3maj sie dzielnie! W końcu musi sie udać...
 
reklama
utrogestan, Prolutex i duphaston. Jednak w niczym to nie pomogło beta przyrasta bardzo powoli w pon ostatnia kontrola i prawdopodobnie będę czekać na poronienie 🙈
bardzo mi przykro, przechodziłam to 4 razy więc wiem jaki to ból. Wszelkiego powodzenia na następny raz życzę ❤️

@tamagotchi też się Clexanem w brzuch kłujesz?

U mnie najpierw wzrost z 7 do 32 w 2 dni, a potem 1 dzień później do 47, także wychodzi na to że wzrasta dobrze. Tak czy siak po kilku stratach dużo mnie psychicznie kosztuje ta ciąża, a to dopiero początek. Nie dowierzam, że się uda, staram się zajmować głowę wszystkim, tylko nie ciążą. No ale planszówki poszły w ruch i jakoś daję radę.
 
Do góry