reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2023

Właśnie miałam pytać ale mnie uprzedziłaś. Bety na pewnym etapie też się przecież nie bada 🤷🏻‍♀️ Potem już samo usg.

Zawsze te badania które zlecała mi ginekolog robiłam tak żeby były jak najświeższe na kolejna wizytę.
To ja mam wizyte w srode to wydaje mi sie ze 2 dni wczesniej zrobione badania bede ok . To usg piersi najwyzej zrobie na 3 wizyte
 
reklama
To ja mam wizyte w srode to wydaje mi sie ze 2 dni wczesniej zrobione badania bede ok . To usg piersi najwyzej zrobie na 3 wizyte
Myśle że tak. Ja mam pierwsza wizytę we wtorek i to już będzie 8+0
Wiec badania będę robić na początku lutego.
Ważne żeby się z tymi badaniami wirusowymi wyrobić w pierwszym trymestrze.
 
Myśle że tak. Ja mam pierwsza wizytę we wtorek i to już będzie 8+0
Wiec badania będę robić na początku lutego.
Ważne żeby się z tymi badaniami wirusowymi wyrobić w pierwszym trymestrze.
No wlasnie kojarzylam ze w poprzedniej ciazy mnie gonil ginekolog z tymi badaniami jak pojawil sie zarodek
 
Część, nieśmiało do Was dołączam. Przeczytałam calutki wątek, ale nie miałam odwagi nic napisać. Mam 28 lat i jestem z Torunia. Dzisiaj z terminu OM wypada mi 6+0, termin na 8.09. To moja druga ciąża, pierwszą, o którą staraliśmy się rok, straciłam w sierpniu (brak zarodka). Teraz czekam na pierwszą wizytę u lekarza na początku lutego i jakoś nie umiem się cieszyć. W pierwszej ciąży beta przyrastał normalnie, ale progesteron był bardzo niski - najpierw 6, potem urósł do 11. W tej ciąży beta na tym samym etapie była znacznie wyższa a progesteron wynosił 21 co mnie trochę uspokoiło, ale spełni będę spokojna chyba dopiero jak na własne oczy zobaczę zarodek z bijącym serduszkiem.
 
Czuje sie troche do tylu bo ja na pierwsze badania ,wlasnie na morfologie mocz ,kile,tsh,hcv,hiv,rozyczke,grupe krwi I toxoplazmoze ide dopiero w poniedzialek zeby miec na wizyte w srode bo zostalo mi zlecone na ostatniej wizycie u ginekologa
Ja jeszcze badan nie mialam zadnych pewnie zleci dopiero 25 wiec jeszcze duzo czasu haha Ale nie spieszy mi sie do kłucia 😂😁
 
Hej dziewczynki 💚 ja dzisiaj dzień lenia - trochę zle się znowu czuje, wiec leżę z netflixem i staram się nie myśleć ze jutro usg 😳 dam wam znać co i jak 😊 oby był jakiś postęp od poprzedniego bo już niby dzisiaj 6+3 wiec coś powinno byc … 🍀
Gratuluje wszystkim nowym dziewczynom 💚
Zobaczysz bedzie super. Wyjdziesz zadowolona i usmiechnieta z gabinetu 🤩♥️
 
reklama
Do góry