reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2023

Ja ogólnie pochodze z Trójmiasta, ale od półtora roku mieszkam w rodzinnym mieście męża Łódź ;) mimo to za parę lat chcemy wrócić do Trójmiasta.
to ja tez pochodzę z okolic z Gdańska ale studiowalam właśnie w Trojmiescie. Tez zawsze wracam tam sentymentem:)

A obecnie mieszkam między Krakowem a Zakopanem.
 
reklama
Ale rodzic zamierzam w Myslenicach bo mialam juz tam 2 porody I to chyba jedyny szpital na okolicy gdzie te pierwsze doby zabieraja dzieci na noc I mozna nabrac sil
jezu, to serio chyba jedyny szpital w okolicy… ja jak poprosiłam pielęgniarkę w szpitalu po porodzie żeby zerknęła na moja córeczkę bo chciałam się po porodzie wykapać to powiedziała ze koleżanka z sali ma pilnować 🤣
 
jezu, to serio chyba jedyny szpital w okolicy… ja jak poprosiłam pielęgniarkę w szpitalu po porodzie żeby zerknęła na moja córeczkę bo chciałam się po porodzie wykapać to powiedziała ze koleżanka z sali ma pilnować 🤣
No wlasnie slyszalam ze w innych szpitalach tak jest . W Myslenicach po porodzie naturalnym lezysz jeszcze 2 h na porodowce . I pytaja sie ciebie czy chcesz miec dziecko przy sobie przez te 2 h czy zabrac I przyniesc pozniej na sale . Ja chcialam akurat to tylko sie umylam I lezalam z mala . A pozniej wzieli ja na badania I kapiel dokladna . Przez dzien przynosili zabierali tylko na badania I kapiel potem przynosili no I zazwyczaj wiekszasc mam zanosila o 20-21 juz na noc do pielegniarek . A jezeli chodzi o prysznic przez dzien czy skorzystanie z toalety to akurat pilnowalysmy sobie nawzajem z innymi mamami . Bo tak naprawde jak nakarmisz to zazwyczaj lezy spokojnie
 
reklama
Do góry