reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2023

Ja tak miałam do wczoraj a dzisiaj nic.. a niby jak opuszczają mdłości to szykuje się poronienie.. Ale mam nadzieje, że to jednak nie to :)


No właśnie sporo dziewczyn miało niższą bete niż ja i tak nie do końca to rozumiem. Mam cykle 28-30 dni i w 30 dniu cyklu było 1700, a dzień później 2856... A na USG tydzień temu tylko pęcherzyk... ehh no ale co. zostaje czekać :)
Ja tak miałam do wczoraj a dzisiaj nic.. a niby jak opuszczają mdłości to szykuje się poronienie.. Ale mam nadzieje, że to jednak nie to :)


No właśnie sporo dziewczyn miało niższą bete niż ja i tak nie do końca to rozumiem. Mam cykle 28-30 dni i w 30 dniu cyklu było 1700, a dzień później 2856... A na USG tydzień temu tylko pęcherzyk... ehh no ale co. zostaje czekać :)
Gdzie wyczytalas takie mądrości?
Cała ciąże ostatnia mdłości przychodziły i mnie opuszczały to samo ból piersi.
Mam zdrową córkę.
 
reklama
Ja tak miałam do wczoraj a dzisiaj nic.. a niby jak opuszczają mdłości to szykuje się poronienie.. Ale mam nadzieje, że to jednak nie to :)


No właśnie sporo dziewczyn miało niższą bete niż ja i tak nie do końca to rozumiem. Mam cykle 28-30 dni i w 30 dniu cyklu było 1700, a dzień później 2856... A na USG tydzień temu tylko pęcherzyk... ehh no ale co. zostaje czekać :)
A kiedy robiłaś test. Może wcześniej się zagnieździło. U mnie wcześniej się zagnieździło bo seks był 31.12. I 1.01. Wcześniej nic. A betę robiłam w poniedziałek 9.01. i już wiedziałam że coś jest na rzeczy. Ja na weekend powinnam dostać okres.
 
A kiedy robiłaś test. Może wcześniej się zagnieździło. U mnie wcześniej się zagnieździło bo seks był 31.12. I 1.01. Wcześniej nic. A betę robiłam w poniedziałek 9.01. i już wiedziałam że coś jest na rzeczy. Ja na weekend powinnam dostać okres.
A to świętowałaś 🤣
O której będziesz miała wynik bety?
 
Gdzie wyczytalas takie mądrości?
Cała ciąże ostatnia mdłości przychodziły i mnie opuszczały to samo ból piersi.
Mam zdrową córkę.
To cudownie <3 oczywiście wujek Google + ja przewrażliwona to złe połączenie :)

A kiedy robiłaś test. Może wcześniej się zagnieździło. U mnie wcześniej się zagnieździło bo seks był 31.12. I 1.01. Wcześniej nic. A betę robiłam w poniedziałek 9.01. i już wiedziałam że coś jest na rzeczy. Ja na weekend powinnam dostać okres.
Robiłam test 29.12, to był 30 dzień cyklu. 25.12 wieczorem miałam krwawienie implantacyjne - myślałam, że okres wcześniej, ale następnego dnia rano i kolejne dni nic, więc na pewno to było implantacyjne.
 
To cudownie <3 oczywiście wujek Google + ja przewrażliwona to złe połączenie :)


Robiłam test 29.12, to był 30 dzień cyklu. 25.12 wieczorem miałam krwawienie implantacyjne - myślałam, że okres wcześniej, ale następnego dnia rano i kolejne dni nic, więc na pewno to było implantacyjne.
No to 25.12. już wtedy rosła beta :)
 
To cudownie <3 oczywiście wujek Google + ja przewrażliwona to złe połączenie :)


Robiłam test 29.12, to był 30 dzień cyklu. 25.12 wieczorem miałam krwawienie implantacyjne - myślałam, że okres wcześniej, ale następnego dnia rano i kolejne dni nic, więc na pewno to było implantacyjne.
Internet to wróg kobiety w ciazy 🙈
I kobiety z małymi dziećmi 🤣
Zawsze zakładamy najgorszy scenariusz 😝
 
Cześć dziewczyny :)
Chyba czas do Was się dołączyć, a nie tylko czytać anonimowo 😄
Według kalendarza mam ciążę 4 tyg + 4 d wczoraj robiłam beta hcg i mam 4030,3. Mam 30 lat. Jest to moja pierwsza ciąża, udało się za trzecim razem. Dowiedziałam się o niej bo miałam krwawienie implantacyjne (myślałam, ze to okres - 5 dni wcześniej!😄), ale test pokazał 2 grube kreski 2 dni przed planowanym okresem.
 
reklama
Tez tak myśle ☺️ a wszystkie jesteśmy tego coraz bliżej ☺️ choć dla mnie przełomowy będzie 8 tydzień, bo poprzednio wtedy się zatrzymało 😞

Czy miałyście taką sytuację, że ktoś wam powiedział, że widać po was ciąże? Moja koleżanka z pracy mówi, że po twarzy widać (choć podobno mniej niż w poprzedniej) i dzisiaj kolega tez zapytał się czy coś zmieniłam, bo jakąś inną mam twarz (on nie wie)🧐 teraz to jestem pewna, że moja mama i babcia już wiedzą, bo ostatnio nieustannie mi się przyglądają 🙄😅
Tak, 2 osoby mi zwróciły uwagę, ze wyglądam inaczej 😁
 
Do góry