reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2023

reklama
Hej dziewczyny. Mi termin wypadnie gdzies na polowe wrzesnia :)
Robilam wczoraj bede i jest 2330mlU/ml. W piatek powtorze i zobaczymy jak przysrasta Ginekologa mak 25 stycznia. Dwa razy poronilam a dwa razy urodzilam synòw. Mam zaraz 35 lat i nie planowałam juz dzieci no ale stało sie 😁😁😁🤞♥️
 
Hej dziewczyny. Mi termin wypadnie gdzies na polowe wrzesnia :)
Robilam wczoraj bede i jest 2330mlU/ml. W piatek powtorze i zobaczymy jak przysrasta Ginekologa mak 25 stycznia. Dwa razy poronilam a dwa razy urodzilam synòw. Mam zaraz 35 lat i nie planowałam juz dzieci no ale stało sie 😁😁😁🤞♥️
Jest trzecia 35 latka 🥳🤩
Ile już smyki mają?
Zdążyłaś wyjść z pieluch? 😜
 
Hej dziewczyny. Mi termin wypadnie gdzies na polowe wrzesnia :)
Robilam wczoraj bede i jest 2330mlU/ml. W piatek powtorze i zobaczymy jak przysrasta Ginekologa mak 25 stycznia. Dwa razy poronilam a dwa razy urodzilam synòw. Mam zaraz 35 lat i nie planowałam juz dzieci no ale stało sie 😁😁😁🤞♥️
Witamy :) u mnie tez niespodzianka byla I tez 3 dzieciatko w drodze . A to ile mialas opoznienia miesiaczki ze juz taka beta ?
 
Ja za to bym sie troche podzielila . Bo mnie mdli 4 dzien I wymioty przynajmniej raz dziennie ,nabrzmialosc piersi tez odczuwam
Ja tak miałam do wczoraj a dzisiaj nic.. a niby jak opuszczają mdłości to szykuje się poronienie.. Ale mam nadzieje, że to jednak nie to :)

Naprawde ? Ale roznica w porownaniu do mnie . Ja mialam 856 ,4 dni po spozniajacej sie miesiaczce
No właśnie sporo dziewczyn miało niższą bete niż ja i tak nie do końca to rozumiem. Mam cykle 28-30 dni i w 30 dniu cyklu było 1700, a dzień później 2856... A na USG tydzień temu tylko pęcherzyk... ehh no ale co. zostaje czekać :)
 
Ja tak miałam do wczoraj a dzisiaj nic.. a niby jak opuszczają mdłości to szykuje się poronienie.. Ale mam nadzieje, że to jednak nie to :)


No właśnie sporo dziewczyn miało niższą bete niż ja i tak nie do końca to rozumiem. Mam cykle 28-30 dni i w 30 dniu cyklu było 1700, a dzień później 2856... A na USG tydzień temu tylko pęcherzyk... ehh no ale co. zostaje czekać :)
A to nie slyszalam o tym ze jak opuszczaja mdlosci to szykuje sie poronienie . Moze dlatego ze w poprzednich ciazach trzymalo mnie wprawie caly 1 trymestr . No ja jakos w tej ciazy wyjatkowo sie stresuje . W poprzednich mialam bete 56 I 104 I pozniej nie robilam bylam dopiero na usg I na luzie . A teraz mialam.wyzsza bete na starcie I nie robilam porownania I mam jakas panike wewnetrzna . Nie wiem czy to.hormony czy co
 
A to nie slyszalam o tym ze jak opuszczaja mdlosci to szykuje sie poronienie . Moze dlatego ze w poprzednich ciazach trzymalo mnie wprawie caly 1 trymestr . No ja jakos w tej ciazy wyjatkowo sie stresuje . W poprzednich mialam bete 56 I 104 I pozniej nie robilam bylam dopiero na usg I na luzie . A teraz mialam.wyzsza bete na starcie I nie robilam porownania I mam jakas panike wewnetrzna . Nie wiem czy to.hormony czy co
Na forum i w googlach tak piszą, że jak nagle opuszczają cię objawy, które miałaś to zły znak. Ale ile w tym prawdy? Mam nadzieję, że niewiele.
 
reklama
Do góry