reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2023

Nie martw sie ja w obydwoch ciazach gdzie urodzilam zdrowych synow,gdyby nie przypadkowe testy to nawet nie skumalabym ze jestem w ciazy nie mialam noc zadych objawow. Jedynie po jakims czasie wrazliwosc na zapachy.Przez obydwie ciaze czasem mnie tylko mdlilo. Nie wymiotowalam ani razu, nie mialam specjalnych zachcianek nic. A zdrowe ciaze byly :) takze glowa do gory,badz dobrej mysli
Pamietaj ze wciazy sa wystepuja mdłosci ale to nie oznacza ze musisz je miec albo ze musisz je miec codziennie :) nie masz ? To sie ciesz i zbieraj sily na czas jak bedziesz miala:)
 
reklama
No to dobrze . Wartosc bety nie jest tak wazna bo widelki sa spore i lazdy organizm jest inny, wazne jest jak przyrasta. Przy 2 poronieniach slabo mi przyrastala a potem spadala a w dwoch doboszonych przyrastala ok :)
Wspolczuje poronien . Zawsze to jest przykra sprawa dla kobiety czy planowane dzieciatko czy nie . Wydaje mi sie ze u mnie to chyba taki organizm . W pierwszej ciazy jak dowiedzialam sie o ciazy beta wynosila 56 a w drugiej 104 ,obie ciaze donoszone I mam 2 corki . Wiec tu pewnie bedzie podobnie . I tak mnie zaskoczyl wynik bo takiego wysokiego jeszcze u siebie nie widzialam :-D Maly pecherzyk na usg podobno jest , wiec czekam czy za tydzien bedzie juz zarodek
 
Jak piszecie o poradach od wujka G plus do tego interpretacja własna to kamień z serca, że nie tylko ja tak mam :)))
Ale dziś mam szlaban - nic nie czytam, tylko Was i powiem szczerze, ze służy mi to! Bo i zrelaksowana jestem i wiem, ze wszystko bedzie dobrze - musi być :)
 
Wspolczuje poronien . Zawsze to jest przykra sprawa dla kobiety czy planowane dzieciatko czy nie . Wydaje mi sie ze u mnie to chyba taki organizm . W pierwszej ciazy jak dowiedzialam sie o ciazy beta wynosila 56 a w drugiej 104 ,obie ciaze donoszone I mam 2 corki . Wiec tu pewnie bedzie podobnie . I tak mnie zaskoczyl wynik bo takiego wysokiego jeszcze u siebie nie widzialam :-D Maly pecherzyk na usg podobno jest , wiec czekam czy za tydzien bedzie juz zarodek
Zobaczysz bedzie wszystko dobrze i moze trafi Ci sie syn?? 😁😁Ja marze o corce chociaz wiadomo najwazniejsze by bylo zdrowe :) ja umowilam sie dopiero za 2 tyg zeby ciaza byla juz starsza i zeby bylo juz widac serduszko itd narazie mam 5 tydzien. To musisz dac znac obowiazkowo po lekarzu co i jak 😁
 
Zobaczysz bedzie wszystko dobrze i moze trafi Ci sie syn?? 😁😁Ja marze o corce chociaz wiadomo najwazniejsze by bylo zdrowe :) ja umowilam sie dopiero za 2 tyg zeby ciaza byla juz starsza i zeby bylo juz widac serduszko itd narazie mam 5 tydzien. To musisz dac znac obowiazkowo po lekarzu co i jak 😁
Mam nadzieje , jakos przy tej ciazy jestem tak zestresowana . Przy poprzednich mialam wiecej cierpliwosci I spokoju :-D no jak jeszcze nie bylo wiadomo ze zaszlam w ciaze to kazdy w swieta mi mowil to moze teraz syn . Zyczymy wam 3 maluszka no I jest :-D no jeszcze kawal czasu do lekarza ale mam nadzieje ze zleci . Mi zalecila ginekolog zebym dla pewnosci tak przyszla bo mam jeszcze torbiela I wolala skontrolowac . Jak mi sie marzyl syn w pierwszej ciazy to wyszla corka wiec lepiej nie marzyc tylko czekac :-D
 
Jeden ma 10 we wrzesniu bedzie mial 11 jak sie rodzenstwo urodzi a drugi w kwietniu bedzie mial 3 lata partner ma jeszcze corke bedzie miala 10 w czerwcu wiec troszke na glowie jest :) bedzie 4 dzieci w domu takze wesolo haha . Najmlodszego bede uczyla bez pieluch zeby do przedszkola sie nauczyl a jak u Ciebie?
To fajnie jak taka chata pełna 🤩
Mam syna z pierwszego małżeństwa za niecałe dwa tygodnie kończy 17 lat 🙈
A z partnerem córkę w lutym będzie miała rok 😁
 
reklama
Do góry