reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2023

Zawsze tak jest jak kobieta odmowi alkolol czy kawe to dopytuja dlaczego itd . Nie rozumieja ze jak przyjdzie odpowiedni czas to przyszla mama dzieli sie dobra nowina
Tak, dokładnie. Tym bardziej, ze ja nie piję alkoholu od września :D jestem po jednej stracie, leczyliśmy się w klinice niepłodności, więc dla nas to nie było tak hop siup i te pytania naprawdę teraz zbywam, ale gdybym nie była w ciązy a bylibyśmy na etapie starań to mogłyby być mocno bolesne dla mnie :(
 
reklama
Tak, dokładnie. Tym bardziej, ze ja nie piję alkoholu od września :D jestem po jednej stracie, leczyliśmy się w klinice niepłodności, więc dla nas to nie było tak hop siup i te pytania naprawdę teraz zbywam, ale gdybym nie była w ciązy a bylibyśmy na etapie starań to mogłyby być mocno bolesne dla mnie :(
No dokladnie . Wedlug mnie czasami powinno die unikac wcibskich pytan
 
Zbiżam się do terminu kedy wszystko ostatnio się posypało. Pewnie dlatego. Plus brak objawów poza bolacymi piersiami.
Nie umiem się cieszyć. Czwarta ciąża i w każdej się zle skonczyło. :(

Beta zwolniła ciut ostatnio. Zobaczymy jutro.
Chciałam tylko napisać, że jesteś mega dzielna :)
Ja byłam w poprzedniej ciąży na pierwszej wizycie z USG w 8 tygodniu z nastawieniem, ze na pewno już zobaczę bijące serduszko i po co wcześniej, zakończyło się poronieniem zatrzymanym. Teraz byłam w 6 licząc, ze nic nie zobaczę, ale był zarodek 2 mm, kontrola za 2 tygodnie czyli dokładnie tak jak ostatnio i tej wizyty najbardziej się obawiam :(
 
Ja idę jutro, ok 5+4, zobaczymy co będzie ale jestem nie najlepszej myśli :(
Nie nastawiaj się negatywnie - może tym razem bedzie inaczej! Ale pamiętaj też, że może być jeszcze za wcześnie, zeby zobaczyc "coś" więcej.. ja bylam w pon 6+0 i tylko pęcherzyk z ciałkiem żółtym, ale jestem dobrej myśli, bo lekarz powiedział, ze ciąża jest dużo młodsza niz wskazuje na to OM i trzeba poczekać :)

Ps. Moja beta z wczoraj to 13277,60 - więc caly czas rosnie - jutro idę ponownie, ale już widzę, że niepotrzebna panika. Co do progesteronu, gin powiedział, że na tym etapie u mnie naprawdę jest wszystko dobrze i ze muszę poczekać na jego podwyższenie, a jak sie martwię o utrzymanie ciąży to mam zrobić bete i po 48h zobaczyc czy rośnie. Zaczynam sie uspokajać powoli i zdaje sobie sprawę, ze hormony zaczynają mną rządzić 😆
 
No ja prywatnie do kubika idę. Chcę tylko pierwsze wizyty odchaczyc na krew, bo są drogie jak nie wiem co.
A teraz dzwoniłam to dr Pogoda przyjmuje tylko 8-14. Więc mi też to nie pasuje, bo nie mam z kim dziecka zostawić.
Dobra, mam jakąś wizytę na nfz gdzieś na Rzgowskiej, więc chyba się tam udam po skierowania i ello xD
A to prywatnie wtedy w salve Kaczmarczyk?
U Kaczmarka byłam prywatnie na tym pierwszym USG, ale on też pracuje w Matce Polce, więc możliwe, ze tak jak Pogoda przyjmuje swoje pacjentki w trakcie dyżuru.
 
Zaczęłam Was nadrabiać i zasnęłam z córka na drzemkę😀 ta półtorej godzinna drzemka staje się moja codziennością🙈
Pierwsze co jak wstałam to poszłam zobaczyć do lustra ale wydaje mi się, ze moja cera bez zmian. Chociaż powiem Wam ze w pierwszej ciąży to szybko musiałam zrezygnować z codziennych kosmetyków do makijażu/pielęgnacji bo od razu dostawałam uczulenie..
 
reklama
Do góry