reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2023

reklama
Przykro mi z powodu poprzedniej straty :( Trzymam kciuki zeby tym razem bylo wszystko ok . A co do twarzy I zmian . Podobno cera sie w ciazy zmienia na bardziej rozowa . Nie wiem czy u kazdego ale cos w tym jest .
Tym razem jestem dużo spokojniejsza wewnętrznie, więc mam nadzieję że będzie dobrze <3

Ja podobno mam bardziej zaokrągloną twarz i "inne oczy" 😅
 
Tym razem jestem dużo spokojniejsza wewnętrznie, więc mam nadzieję że będzie dobrze <3

Ja podobno mam bardziej zaokrągloną twarz i "inne oczy" 😅
Oni wiedza :-D Nie no a tak serio cialo kobiety zawsze w jakis sposob sie zmienia . Ja przy kazdej ciazy mialam ladna gladka cere a przy tej wyszedl mi tradzik co juz nie pamietam kiedy sie zmagalam z nim
 
Mi dr Pogodę poleciła koleżanka, która u niego prowadziła. To wyglada, tak że musisz się na pierwsza wizytę umówić prywatnie do Pabianic (tam przyjmuje) i powiedzieć mu, że chcesz przychodzić do Matki Polki na wizyty. Ciezko mi powiedzieć jak to wyglada w praktyce, bo moja ciąża zakończyła się szybko poprzednio wiec widziałam go 3 razy -3 w szpitalu na lyzeczkowaniu.

Teraz dzwoniłam do niego bezpośrednio i powiedziałam jaka sytuacja i mam jechać w piątek do szpitala i tam na niego czekać i po obchodzie mnie na szybko przyjmie.
Ogólnie to wole mieć wszystko jasne, wizytę na konkretną godzinę a nie pół dnia dobijać się do lekarza, dlatego zastanawiam się nad zmiana na dr Kaczmarka - oni w Pabianicach razem pracują i tez ma świetne opinie - ale on przyjmuje dodatkowo w Salve
No ja prywatnie do kubika idę. Chcę tylko pierwsze wizyty odchaczyc na krew, bo są drogie jak nie wiem co.
A teraz dzwoniłam to dr Pogoda przyjmuje tylko 8-14. Więc mi też to nie pasuje, bo nie mam z kim dziecka zostawić.
Dobra, mam jakąś wizytę na nfz gdzieś na Rzgowskiej, więc chyba się tam udam po skierowania i ello xD
A to prywatnie wtedy w salve Kaczmarczyk?
 
Dlaczego nie najlepszej mysli ? Ja juz pisalam wielu dziewczyna jak beta pozytywna I nie ma krwawien to trzeba byc wlasnie dobrej mysli
Zbiżam się do terminu kedy wszystko ostatnio się posypało. Pewnie dlatego. Plus brak objawów poza bolacymi piersiami.
Nie umiem się cieszyć. Czwarta ciąża i w każdej się zle skonczyło. :(

Beta zwolniła ciut ostatnio. Zobaczymy jutro.
 
reklama
Zbiżam się do terminu kedy wszystko ostatnio się posypało. Pewnie dlatego. Plus brak objawów poza bolacymi piersiami.
Nie umiem się cieszyć. Czwarta ciąża i w każdej się zle skonczyło. :(

Beta zwolniła ciut ostatnio. Zobaczymy jutro.
A teraz rozumiem obawy . Bardzo wspolczuje poprzednich strat :( nie zawsze objawy ida ksiazkowo moze wlasnie bedzie wszystko wporzadku . Trzymam kciuki
 
Do góry