reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2023

Każda z nas nie może się doczekać płci o kompletowania wyprawki 😘♥️♥️ Mamusie jak jest u Was kupujecie używane czy nowe wózki itd ???
ja mam wózek po córce:) mam nadzieje, ze do czasu pojawienia się rodzeństwa córka będzie już ładnie chodzić i zamienimy jej spacerówkę na gondole dla małego szkraba😀
 
reklama
Cześć dziewczyny chciałabym do was dołączyć.
Natomiast moja historia wyglądała tak że 30 grudnia zrobiłam test oczywiście pozytywny ,dość szybko bo 4 dni do miesiączki, następnego dnia powtórzony ( pozytywny). 2 stycznia poszłam do pracy po dwóch latach przerwy. Wieczorem zauważyłam ślady krwi wymieszanej że śluzem, 3 stycznia to samo 4 przerwa a 5 udałam się na b hcg + progesteron . Wyniki b hcg 473 a progesteron 53 wysoki . Dodam że boli mnie podbrzusze ale tak bardziej z prawej strony. Nie mam pojęcia co się dzieje może ktoś coś doradzi. Pozdrawiam
Powtórz bete i progesteron za 2 dni to będziesz widziała czy rośnie i umów się do ginekologa :)
Drogie wrześniowe mamusie ♥️♥️♥️ kupujecie używane czy nowe rzeczy . Medujcie się😘😘😘
Zależy co dokładnie. Mamy w rodzinie 3 maluchów w wieku do 1 roku, więc mam nadzieję że trochę podostajemy w spadku :p fotelik wolałabym nowy kupić, ale już łóżeczko czy wózek to jak najbardziej uzywany jeżeli znajdę coś fajnego :) jeżeli wszystko będzie ok to będzie nasze pierwsze dziecko, więc też startujemy od zera ;)
 
Powtórz bete i progesteron za 2 dni to będziesz widziała czy rośnie i umów się do ginekologa :)

Zależy co dokładnie. Mamy w rodzinie 3 maluchów w wieku do 1 roku, więc mam nadzieję że trochę podostajemy w spadku :p fotelik wolałabym nowy kupić, ale już łóżeczko czy wózek to jak najbardziej uzywany jeżeli znajdę coś fajnego :) jeżeli wszystko będzie ok to będzie nasze pierwsze dziecko, więc też startujemy od zera ;)
MelodyP. Masz rację kochana u Nas też używane łóżeczko i wózek ..
 
Ja się wstrzymuje z jakimikolwiek zakupami 🙈 noże po prenatalnych zacznę coś przeglądać, ale niestety po 1 już stracie boje się cokolwiek przeglądać 😞 szczególnie, że nie wiem czy nie będzie pustego jaja 😞

Zazdroszczę Wam, że tak możecie się cieszyć 😍

A tak z ciekawości.. ile macie lat? ☺️ ja 25, a właściwie 26 w maju 🥳
 
Ja się wstrzymuje z jakimikolwiek zakupami 🙈 noże po prenatalnych zacznę coś przeglądać, ale niestety po 1 już stracie boje się cokolwiek przeglądać 😞 szczególnie, że nie wiem czy nie będzie pustego jaja 😞

Zazdroszczę Wam, że tak możecie się cieszyć 😍

A tak z ciekawości.. ile macie lat? ☺️ ja 25, a właściwie 26 w maju 🥳
A ja we wrześniu 1 .31 zacznę
 
reklama
Do góry