reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2023

reklama

Załączniki

  • Pueria Uno, suplement diety, 60 kapsułek  Dr.Max Drogeria.png
    Pueria Uno, suplement diety, 60 kapsułek Dr.Max Drogeria.png
    257,2 KB · Wyświetleń: 28
Ale żeście naprodukowały, ledwo nadrobiłam, zostawić Was na chwilę same 😅

U nas wie mąż, moja mama (mieszka w tym samym domu na dole), dwie przyjaciółki i kuzynka. Mimo wcześniejszych poronień tym osobom chciałam właśnie powiedzieć, bo jednak potrzebuję, żeby się ktoś cieszył ze mną 🙂

Brzuch już mam cały posiniaczony po zastrzykach, ale moja immunożka mówi, że to dobry znak.

Beta rośnie pięknie, obecnie 861 (4t5d), poprzednia 4 dni temu 205.

Progesteron mam za to wysoki... 56,2. Biorę Duphaston że względu na początkowe plamienia (które minęły), ale to dydrogesteron, który nie powinien być widoczny w wynikach z tego co czytam. Już lekki stres i gugle poszły, ale czytam, że wysoko to dobrze i nadwyżka nie powinna zaszkodzić, ewentualnie może powodować gorsze samopoczucie (a czuję się świetnie). No i oczywiście czytam że może oznaczać bliźnięta, ale się nie nakręcam, bo w poprzedniej ciąży z kolei beta wysoka i szybko rosła, też myślałam że może dwa, ale jedno było. W poniedziałek zobaczę co tam się chowa i w jakiej liczbie 🙂

Samopoczucie obecnie idealne. Cały czas minimalne mdłości, które chcę mieć, bo wpływają na mnie uspokajająco. Wieczorem szybciej zasypiam, ale bez dramatu. Rano za to od 5/6 już jestem rozbudzona, nie wiem czy to ciąża czy przez leki, w każdym razie też mi pasuje, bo wcześniej zaczynam pracę.

@LiliankaKornelka TRZYMAM MOCNO KCIUKI!!!
 
Ale żeście naprodukowały, ledwo nadrobiłam, zostawić Was na chwilę same 😅

U nas wie mąż, moja mama (mieszka w tym samym domu na dole), dwie przyjaciółki i kuzynka. Mimo wcześniejszych poronień tym osobom chciałam właśnie powiedzieć, bo jednak potrzebuję, żeby się ktoś cieszył ze mną 🙂

Brzuch już mam cały posiniaczony po zastrzykach, ale moja immunożka mówi, że to dobry znak.

Beta rośnie pięknie, obecnie 861 (4t5d), poprzednia 4 dni temu 205.

Progesteron mam za to wysoki... 56,2. Biorę Duphaston że względu na początkowe plamienia (które minęły), ale to dydrogesteron, który nie powinien być widoczny w wynikach z tego co czytam. Już lekki stres i gugle poszły, ale czytam, że wysoko to dobrze i nadwyżka nie powinna zaszkodzić, ewentualnie może powodować gorsze samopoczucie (a czuję się świetnie). No i oczywiście czytam że może oznaczać bliźnięta, ale się nie nakręcam, bo w poprzedniej ciąży z kolei beta wysoka i szybko rosła, też myślałam że może dwa, ale jedno było. W poniedziałek zobaczę co tam się chowa i w jakiej liczbie 🙂

Samopoczucie obecnie idealne. Cały czas minimalne mdłości, które chcę mieć, bo wpływają na mnie uspokajająco. Wieczorem szybciej zasypiam, ale bez dramatu. Rano za to od 5/6 już jestem rozbudzona, nie wiem czy to ciąża czy przez leki, w każdym razie też mi pasuje, bo wcześniej zaczynam pracę.

@LiliankaKornelka TRZYMAM MOCNO KCIUKI!!!
to ja na myśl o bliźniakach mam paraliż🤣🤣
 
to ja na myśl o bliźniakach mam paraliż🤣🤣
ja trochę też, a trochę bym chciała. Nasza córka ma już prawie 11 lat, więc to będzie zdecydowanie inna relacja, niż przy małej różnicy wieku. Jakby były bliźniaki, to jeszcze bym przynajmniej doświadczyła dzieci bawiących się razem i rwących sobie włosy z głowy 😅
 
ja trochę też, a trochę bym chciała. Nasza córka ma już prawie 11 lat, więc to będzie zdecydowanie inna relacja, niż przy małej różnicy wieku. Jakby były bliźniaki, to jeszcze bym przynajmniej doświadczyła dzieci bawiących się razem i rwących sobie włosy z głowy 😅
haha, no tak, to oczywiście racja. Masz córkę 11 lat wiec to już „duża” pannica😀
Moja córka ma rok wiec jak pojawi się rodzeństwo to bedzie miała ponad półtorej roku i już myśle jak to zrobić, żeby nie czuła się odrzucona i tak dalej. A jakby miała być 2 rodzeństwa to już chyba ze mną tylko psychiatryk🤣 ja pierwsze 3 miesiące po narodzeniu córeczki nie wiedziałam jak się nazywam a co by było przy 2🙄
 
Hej, ja już po wizycie. Jest pęcherzyk, ale nie ma ciałka żółtego i pola płodowego, więc jest ryzyko, że będzie puste jajo… ale mam nadzieje że po porostu osunęła mi się owulacja 😞
 
reklama
Do góry