reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2023

reklama
Dziewczyny ja mam takie pytanie mimo że to druga ciąża jak myślicie jeśli są objawy ciążowe to raczej wszystko jest oki? Męczą mnie wymioty, mdłości itd🙈 z pierwszym tak nie miałam tzn miałam ale nie tak tragicznie
 
Dziewczyny bierzecie jakieś witaminki ???
Ja biorę pueria uno i dodatkowo od ginekolożki dostałam ostatnio jeszcze actifollin
Hej, ja już po wizycie. Jest pęcherzyk, ale nie ma ciałka żółtego i pola płodowego, więc jest ryzyko, że będzie puste jajo… ale mam nadzieje że po porostu osunęła mi się owulacja 😞
Oj, znam ten ból :( najgorsze jest to oczekiwanie do następnej wizyty i to, że nic nie możesz z tym zrobić. Mam nadzieję, że na kontroli wszystko wyjdzie w porządku, może małe potrzebuje jeszcze czasu :)
 
Według OM 5+2 i niby owulacje powinnam mieć 15 grudnia (według mojego cyklu) ale jak byłam u lekarza 16 grudnia to mówił mi, że pęcherzyk dopiero dojrzewa i że do owulacji to jeszcze trochę
ja wiem, ze to się tak łatwo mówi ale poczekaj cierpliwie jeszcze tydzień, dwa. Jeszcze jest wszystko możliwe i ja byłabym dobrej myśli💕

Na pocieszenie jeszcze powiem, ze w pierwszej ciąży tez bardzo szybko poszłam i nie było ciałka żółtego, tez się strasznie denerwowałam, potem był zarodek a nie było serduszka a dziś mój ,,zarodek” ma już roczek i smacznie śpi 😀
 
Szczerze wam powiem, że czuje się spokojna. Wiem, że będzie dobrze ☺️ jeśli faktycznie owulacja mi się przesunęła, to mogę być jest 4+5/4+6. Najważniejsze ze pęcherzyk jest w macicy ☺️ kolejna wizyta już u mojego prowadzącego prawdopodobnie 13.01 lub 16.01 ☺️

A co do witamin to ja biorę z HealthLabs Care dla I trymestru + Omega3, ponieważ moja dietetyczka mi je poleciła - ona skupia się na zwiększaniu płodności poprzez dietę i napisała mi dlaczego uważa te za najlepsze, wiec jej posłuchałam ☺️
 
Dziewczyny ja mam takie pytanie mimo że to druga ciąża jak myślicie jeśli są objawy ciążowe to raczej wszystko jest oki? Męczą mnie wymioty, mdłości itd🙈 z pierwszym tak nie miałam tzn miałam ale nie tak tragicznie
może być różnie, ale raczej z tego co czytam objawy są pozytywnym objawem 🙂 ale brak objawów czy skąpe objawy absolutnie nie muszą oznaczać, że coś jest nie tak.
 
Hej dziewczyny. Byłam dziś na wizycie. Pusty pęcherzyk. Lekarz kazał się nie martwić kolejna wizyta za 3 tygodnie. Nie wiem jak dam radę tyle wytrzymać 😔
 
reklama
Do góry