reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2023

reklama
Witajcie ,licze ze mnie cieplo przyjmiecie . Dzis zobaczylam 2 kreski na tescie . Wedlug kalendarzyka wychodzi ze bylby to 4 tydz + 3. Na bete wybieram sie dopiero w nastepnym tygodniu bo w piatek jest swieto wiec weekend musze przeczekac . Widzialam ze wiele kobiet dlugo tu sie staralo o pociechy . Wszystkim gratuluje i duzo zdrowka zycze . Ja juz mam 2 piekne corki 6 lat i 14 miesiecy ,obie planowane i wyczekiwane. Tym razem mnie sytuacja zaskoczyla bo nie planowalismy , mialam mieszane uczucia : nerwy ,smutek ,zalamanie a po rozmowie z mezem poczulam rozlunienie i oswoilam sie z nowa tak naprawde dobra nowina . Byl szok ale uwazam ze czasami tak sie zdarza i mam nadzieje ze spedze ta kolejna podroz z wami . W poprzedniej ciazy bylam na pazdziernikowych mamach i duzo wsparcia kazda sobie dawala . Licze ze z wami bedzie tak samo .
 
Hej. Z radością dołączam do grupy. Jesteś swiezakiem bo to moje pierwsze przeżycie. 28 zrobiłam z głupa test przed sylwestrem (ja miałam bardzo długie cykle 32 dni więc byłam na granicy terminu miesiaczki) I szok bo mega 2 krechy !! Więc jest radość i szal .. Potem zrobiłam betę 2400. Ale czytam właśnie ku kujemy zaskoczeniu że to nie wszystko bo może być pusty pęcherzyk, czyli jeszcze nic nie wiadomo. Wizytę mam we wtorek więc trzymajcie kciuki !!
Samopoczucie mam wyborne, jakby nigdy nic z lekka bolał brzuch jak przy miesiączce i brak apetytu ale nie wiem czy nie z przejęcia :D
 
Jednak udalo mi sie znalezc w okolicy diagnostyke czynna w sobote wiec nie bede musiala czekac do poniedzialku na bete . Chcialabym sie juz upewnic jaki jest przyrost i wgl potwierdzić bo z tymi testami plytkowymi jest roznie ale brak @ tez potwierdza ,no ale same wiecie ze z krwi to juz ma sie wieksza pewnosc
 
reklama
Do góry