reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2023

reklama
Hejo. Ja sie dowiedziałam okolo tyg temu. Wizyta w poniedziałek. Termin wychodzi jakoś 21.09. Chętnie doalcze do prywatnej grupy :)
Betę robiłam juz kilka razy na razie ładnie rośnie. To 4 ciąża ( mam 6 letnego syna) i może w końcu sie uda bo prawie 2 lata starań
 
Cześć, dziewczyny. Ja o ciąży dowiedziałam się półtora tygodnia temu, robiłam testy i betę. Termin z OM wychodzi mi na 22 września. W poniedziałek dopiero pierwsza wizyta u lekarza, więc dopiero wtedy mogłabym powiedzieć coś więcej. To moja druga ciąża i byłam już tutaj na grupie ciążowej w lipcówkach 2021. Moja córeczka ma aktualnie 1,5 roku. Na lipcówkach też miałyśmy prywatny wątek i chętnie do Was dołączę ale może dopiero po wizycie😉
Wszystkim życzę spokojnych 9 miesięcy😚
kiedy masz wizytę? :)
 
O super! Czekamy na wieści, ale mimo to Cię też wpisuje na listę. Może będziesz chciała w poniedziałek na prywatnym wątku nam opowiedzieć o wizycie 😍
Dziękuję😊 chętnie opowiem.
Trzymajcie kciuki, żeby było wszystko dobrze😉

to mamy wizyte w tym samym dniu. Trzymam kciuki !
No to powodzenia! Również trzymam kciuki👍 u Ciebie też będzie to pierwsza wizyta?
Teraz widzę, że i termin mamy podobny😉
 
reklama
Dziękuję😊 chętnie opowiem.
Trzymajcie kciuki, żeby było wszystko dobrze😉


No to powodzenia! Również trzymam kciuki👍 u Ciebie też będzie to pierwsza wizyta?
Teraz widzę, że i termin mamy podobny😉
ja pierwsza wizytę mam 31. :D Ale też pierwotnie chciałam iść 30 :D chociaż stwierdziłam że poniedziałek to nie moje dni więc zapisałam się na wtorek 🤣
 
Do góry