reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2023

reklama
@Mamamama23
@zaspa89
@nianiusia
@wiedzma93

Kochane, jak macie jakieś pytania czy chcecie porozmawiać to piszcie tutaj to odpiszemy wam zawsze dopóki nie dołączycie do prywatnego wątku.


Pozwolę sobie zostawić tutaj listę osób, które zostaną dodane. Jeśli ktoś jeszcze chce do nas dołączyć to zapraszam. 😊
Ja nadal mam wysłaną prośbę, ale nie zaakceptowaną, więc pls o dorzucenie do listy, żebym nie zaginęła gdzieś po drodze :)
 
Hej dziewczyny, piszę dzisiaj bo 3 dni temu zrobiłam test ciążowy i wyszedl pozytywny 😉 wg moich obliczeń termin porodu mam na 1 października. Jeśli wszystko będzie ok to chciałabym do Was dołączyć. Myślę, że bliżej będzie mi do Was niż do grupy dziewczyn z października( chyba nawet takiej jeszcze nie ma) 🤗
 
Hej dziewczyny, piszę dzisiaj bo 3 dni temu zrobiłam test ciążowy i wyszedl pozytywny 😉 wg moich obliczeń termin porodu mam na 1 października. Jeśli wszystko będzie ok to chciałabym do Was dołączyć. Myślę, że bliżej będzie mi do Was niż do grupy dziewczyn z października( chyba nawet takiej jeszcze nie ma) 🤗
jest założona kochana październikowe mamy 😊
 
Hej dziewczyny, piszę dzisiaj bo 3 dni temu zrobiłam test ciążowy i wyszedl pozytywny 😉 wg moich obliczeń termin porodu mam na 1 października. Jeśli wszystko będzie ok to chciałabym do Was dołączyć. Myślę, że bliżej będzie mi do Was niż do grupy dziewczyn z października( chyba nawet takiej jeszcze nie ma) 🤗
Gratuluję <3 Myślę, że jednak będzie Ci bliżej do październikowych mam niż wrześniowych - większość z nas już po przynajmniej pierwszych wizytach, niedługo prenatalne, a u Ciebie dopiero początek :) Sama mam termin na początek września i zdecydowanie bliżej mi do wrześniowych niż sierpniowych, bo one były już dużo dalej niż ja 😊 Ale oczywiście jeśli masz pytania to myślę, że każda z nas z chęcią odpowie :)
 
Hej dziewczyny, piszę dzisiaj bo 3 dni temu zrobiłam test ciążowy i wyszedl pozytywny 😉 wg moich obliczeń termin porodu mam na 1 października. Jeśli wszystko będzie ok to chciałabym do Was dołączyć. Myślę, że bliżej będzie mi do Was niż do grupy dziewczyn z października( chyba nawet takiej jeszcze nie ma) 🤗
Przejrzyj sobie obydwie grupy. U nas mamy też dziewczyny sierpniowe, bo im było bliżej do nas, bo właśnie w tamtych grupach już wszystko było o miesiąc do przodu :D Ale jeżeli Ci się podoba tutaj to zapraszamy. Można pisać tutaj, ja i tak sprawdzam to forum ;)
 
reklama
Cześć, dziewczyny. Ja o ciąży dowiedziałam się półtora tygodnia temu, robiłam testy i betę. Termin z OM wychodzi mi na 22 września. W poniedziałek dopiero pierwsza wizyta u lekarza, więc dopiero wtedy mogłabym powiedzieć coś więcej. To moja druga ciąża i byłam już tutaj na grupie ciążowej w lipcówkach 2021. Moja córeczka ma aktualnie 1,5 roku. Na lipcówkach też miałyśmy prywatny wątek i chętnie do Was dołączę ale może dopiero po wizycie😉
Wszystkim życzę spokojnych 9 miesięcy😚
 
Do góry