reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2023

Udałam się na oddział, macica czysta, nic nie ma. Najprawdopodobniej biochemiczna. Jutro musi potwierdzić ordynator i chyba bez czyszczenia do domu. Będziemy się starać dalej, dziękuje dziewczyny, na przyszłość będę mądrzejsza ❤️ Powodzonka
oj przepraszam teraz znalazłam Twoją widomosć... Bardzo mi przykro. Niech jednak badają betę czy spada żeby na 100% wykluczyć cp.
 
reklama
Cześć dziewczyny! Niedawno dowiedziałam się ze jestem w ciąży i wg OM termin mam na 9 września, ale przez nieregularne cykle wydaje mi się, że ciąża jest około tydzień młodsza, ale nadal czekam na wizytę, którą mam 2 lutego, więc już niedługo i mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze
Super!
A wiec na razie zostajemy tutaj. Do niedzieli nie ma Ani więc na razie was nie dodamy do grupy. Ale wieczorem w poniedziałek uzbieram listę osób które będą chciały dołączyć.
 
Informacja.
Przyjmujemy tylko do końca stycznia. Potem już raczej nie będziemy przyjmować dziewczyn bo grupa sie rozkręca. Więc jeśli ktoś chce dołączyć na prywatny wątek to dziewczyny wychodźcie z cienia ;) 😀
 
Hej angeliskax chciałam zapytać o badania w ciąży ale nie widzę tego wątku o wizytach lekarskich . Do mam które robiły badania prenatalne w skrócie proszę żeby napisały jak to wygląda . Skąd pobierają krew ? Czy trzeba być na czczo do testu pappa
 
Hej angeliskax chciałam zapytać o badania w ciąży ale nie widzę tego wątku o wizytach lekarskich . Do mam które robiły badania prenatalne w skrócie proszę żeby napisały jak to wygląda . Skąd pobierają krew ? Czy trzeba być na czczo do testu pappa
nie trzeba być na czco ;) możesz się udzielać w wątku "o wszystkim" :)
 
Hej :) Chciałabym dołączyć, jednak miałam zamiar zacząć udzielać się dopiero po 1 wizycie u lekarza - mam dopiero na 2 lutego 🙂 termin z OM na 16 września. Obiecuję że jak po wizycie wszystko będzie ok to napewno się rozgadam 😉
 
reklama
Hej :) czy i ja mogę prosić o dodanie do grupy? Termin usg mam na 14 wrzesnia a z OM na 10:)
Hej :) Chciałabym dołączyć, jednak miałam zamiar zacząć udzielać się dopiero po 1 wizycie u lekarza - mam dopiero na 2 lutego 🙂 termin z OM na 16 września. Obiecuję że jak po wizycie wszystko będzie ok to napewno się rozgadam 😉
Dobrze że się zgłaszacie dziewczyny! W niedzielę wysyłam listę do @aniaslu to ona was doda najpóźniej w poniedziałek do naszego prywatnego wątku 🥰
 
Do góry