reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2022

reklama
Hej dziewczyny teraz tak myślę bo jak robiłam ten test to byłam 9dpo i dziwię się że tkwię wyraźne kreski wyszły. Czytałam na tych górach że dziewczyna nie którym nawet po dacie miesiączki wyszedł ten pozytywny a ja miesiączka mam dostać dopiero za trzy dni.Jutro idę na betę i rosy okazji umowie się do lekarza. Mam nadzieję że wszystko będzie ok🙃bo nie ukrywam że bardzo się cieszę z takiego testu 🙃
 
Hej dziewczyny teraz tak myślę bo jak robiłam ten test to byłam 9dpo i dziwię się że tkwię wyraźne kreski wyszły. Czytałam na tych górach że dziewczyna nie którym nawet po dacie miesiączki wyszedł ten pozytywny a ja miesiączka mam dostać dopiero za trzy dni.Jutro idę na betę i rosy okazji umowie się do lekarza. Mam nadzieję że wszystko będzie ok🙃bo nie ukrywam że bardzo się cieszę z takiego testu 🙃
Hej ☺️ może miałaś wcześniej owulację, mi też test wyszedł 4/5 dni przed miesiączką, kreski co prawda jaśniutkie ale widoczne. Wszystko będzie dobrze, powodzenia na becie, ja jutro robię powtórkę 🤗
 
Hej dziewczyny teraz tak myślę bo jak robiłam ten test to byłam 9dpo i dziwię się że tkwię wyraźne kreski wyszły. Czytałam na tych górach że dziewczyna nie którym nawet po dacie miesiączki wyszedł ten pozytywny a ja miesiączka mam dostać dopiero za trzy dni.Jutro idę na betę i rosy okazji umowie się do lekarza. Mam nadzieję że wszystko będzie ok🙃bo nie ukrywam że bardzo się cieszę z takiego testu 🙃
Może bliźniaki 👶🏻👶🏻 💕💕
 
Hej dziewczyny :) to ja od spadku bety, w środę się pewnie z wami pożegnam, ale zobaczymy, bo sama już czuję że nie jestem w ciąży, chociaż plamienia i krwawienia brak, ale wszystkie objawy mi przeszły: mdłości, wymioty, ochota na jedzenie, nie chce mi się pić jak wcześniej, czy sikać w nocy, ból piersi itd. od czwartku w sumie żyje z myślą ze pi wszystkim, nie wiem, ale psychicznie tak nie mogę spać, bo tylko o tym myślę, jestem takim wrakiem, tylko płacze i leżę, najbardziej boje się zabiegu, Mam nadzieję że da się go ominąć jakoś.. Ale wszystko okaże się w środę. Także czekam, a wam życzę powodzenia ;)
 
Ktoś już się zapisał na badania prenatalne? Robicie w okolicy 12 tyg? U mnie dwa razy na pierwszych prenatalnych trafnie określili płeć 😆 Ciekawe co tym razem wyjdzie. Mam chlopca i dziewczynkę więc obojętne mi co będzie trzecie ale ciekawa jestem. Już bym ciuszki segregowala 😆 Wielu ciuszkow się pozbyłam już a jeszcze bym je wykorzystała 😁
Tak, już na wizycie jak byłam 6+4 to lekarz mi wyznaczył na 14.02 test PAPPA + hcg, a 24.02 mam prenatalne 😊😊
Wszedl mi dzisiaj mega ból piersi, są jak dwie skały 😂 zwykle przed okresem miałam tez wrażliwe piersi ale teraz to jakiś armagedon 😂

Co u Was? Jakieś symptomy? 😄

Miłego wieczorku ❤️
Ja od czasu do czasu mdłości bez wymiotów, tak nieprzyjemnie muli… nabrzmiałe piersi są jakby napchane silikonem 😂 i w sumie tyle 😉 czasami czuć jakieś kłucie albo lekki ból w podbrzuszu ale to chyba normalne
 
Tak, już na wizycie jak byłam 6+4 to lekarz mi wyznaczył na 14.02 test PAPPA + hcg, a 24.02 mam prenatalne 😊😊

Ja od czasu do czasu mdłości bez wymiotów, tak nieprzyjemnie muli… nabrzmiałe piersi są jakby napchane silikonem 😂 i w sumie tyle 😉 czasami czuć jakieś kłucie albo lekki ból w podbrzuszu ale to chyba normalne
Też mam takie objawy 🤦😂😂dobrze ze są 🙃
 
Dziewczyny pisze z pytaniem bo już wariuje… we wtorek zobaczyłam dwie kreski, a od poniedziałku zaczął dokuczać mi ból zęba. Nie jakiś ogromny, do wytrzymania ale jednak. Umówiłam się do dentystki, w środę obejrzała- zrobiła mikroubytek bez znieczulenia. Niestety ciążowe dziąsła dają w kość, zrobiły się afty. Ból nadal się utrzymuje w małym/średnim nasileniu. Byłam znowu wczoraj na wizycie powiedziała ze żaden zab nie daje jednoznacznych objawów- tzn. nie reaguje na temp./stukanie/wygladaja na zdrowe. Do obserwacji czy będzie się rozwijać…. zdjęcia oczywiście zrobić nie możemy. Ale od wczoraj wieczorem ból nadal się nie zwiększył (wręcz jest minimalny, normalnie mogę jeść i pic) ale delikatnie spuchł policzek i boli kość dolna od brody 😭😭😭 i już wariuje - nie wiem czy tam się toczy jakiś stan zapalny - ale dlaczego żaden zab konkretnie nie zaczął bolec czy to cos od ósemki (żadna mi nie wyszła jeszcze) czy w ogóle jakiś ciążowy armagedon… macie jakies pomysły co robić ? Uderzać znowu do dentystki czy zmieniać lekarza? Ratunku 😓
 
reklama
Hej dziewczyny :) to ja od spadku bety, w środę się pewnie z wami pożegnam, ale zobaczymy, bo sama już czuję że nie jestem w ciąży, chociaż plamienia i krwawienia brak, ale wszystkie objawy mi przeszły: mdłości, wymioty, ochota na jedzenie, nie chce mi się pić jak wcześniej, czy sikać w nocy, ból piersi itd. od czwartku w sumie żyje z myślą ze pi wszystkim, nie wiem, ale psychicznie tak nie mogę spać, bo tylko o tym myślę, jestem takim wrakiem, tylko płacze i leżę, najbardziej boje się zabiegu, Mam nadzieję że da się go ominąć jakoś.. Ale wszystko okaże się w środę. Także czekam, a wam życzę powodzenia ;)
Trzymaj się. Tez przez to przechodziłam i tylko powiem Ci jedno, nie bój się prosić o pomoc, pamietaj o tym, żeby zadbać o swoją psychikę, żeby ta strata Cie nie definiowała później, bo nastepne ciąże będziesz przechodzić z dusza na ramieniu i ogromnym stresem jeśli tego nie przepracujesz. Ściskam mocno 💛
 
Do góry