reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2022

reklama
Dziewczyny wczoraj mnie z lewej strony kul „chyba” jajnik tak z 3 sekundy i dosłownie tak z 4 razy w ciągu dnia . Dziś zaś dość mocniej mnie zabolał ale tez przez chwile 5 sekund . A teraz czuje cały czas jakby oba bolą ale nie jest to taki ból mocny.. czy to normalne ? Trochę się boje..
Ja kochana tak czasem miałam w momencie kiedy „normalnie mialabym okres” najlepiej zapytaj się swojego lekarza ale nie stresuj się ;)
 
Kochane, czy wy już po pierwszym USG? Ja miałam usg w czwartek, czyli w 6+3. Ciąża na swoim miejscu, tylko...zarodek się schował...Tak twierdzi moja lekarka. Ja nic nie widziałam, ale lekarka twierdzi, że w pewnym ujęciu widziała i był przyklejony do ściany. Mówiła, że w tym tygodniu ciąży się to zdarza. Staram się jej wierzyć, ale oczywiście się stresuję. W mojej pierwszej ciąży już był zarodek i akcja serca...
 
Hej, czy Wam też ta luteina tak brudzi bieliznę? Czy ja ją za płytko zakładam🤔
Brudzi bo wydostaje się ta substancja która jest nośnikiem progesteronu, tak ma być to normalne :-)
Dziewczyny a takie pytanie, współżyjecie? Mój chłop się boi i czekamy do wizyty w poniedziałek 😂😂🤷‍♀️😁
Mój by chciał aja się boję, dopóki nie zobaczę serduszka na USG to wolę się wstrzymać, mam już jedną stratę za sobą i boję się
Mi już na pierwszej wizycie robił usg 4+4 zrobił bardzo dokładny wywiad zapisywał wszystko, ja po dwóch pronieniach w oba w 9tyg ale niestety ja nie robiłam badań jaka mogła być przyczyna, serce przestawało bić. I z tego powodu lekarz obstawił mnie lekami Duphaston 3x1 luteina 3x1 clexana I acard.
Było coś widać w 4+4 ? Mój mi kazał przyjść dopiero 6+4 a ja tyle nie wytrzymam 😂
My mamy prenatalne 23.02 ale nie wiem czy nie zostawić sobie informacji o płci na czas porodu, też mamy chłopca i dziewczynkę więc jest nam wszystko jedno 😀
Też mi to przez myśl przeszło ale jednak wolę do brzuszka mówić już po imieniu od początku 😉
 
Kochane, czy wy już po pierwszym USG? Ja miałam usg w czwartek, czyli w 6+3. Ciąża na swoim miejscu, tylko...zarodek się schował...Tak twierdzi moja lekarka. Ja nic nie widziałam, ale lekarka twierdzi, że w pewnym ujęciu widziała i był przyklejony do ściany. Mówiła, że w tym tygodniu ciąży się to zdarza. Staram się jej wierzyć, ale oczywiście się stresuję. W mojej pierwszej ciąży już był zarodek i akcja serca...
Kochana ja byłam w tym samym czasie i nie było, lekarz mnie tylko nastraszył ze puste jajo, poczekała 2 tyg i piękny bobo serduszko wszystko idealnie ;) każde maleństwo rośnie po swojemu ❤️
 
Kochana ja byłam w tym samym czasie i nie było, lekarz mnie tylko nastraszył ze puste jajo, poczekała 2 tyg i piękny bobo serduszko wszystko idealnie ;) każde maleństwo rośnie po swojemu ❤️
Ok, to mnie trochę uspokaja. Mnie nie nastraszyła, ale boję się, że moja pani doktor jest po prostu bardzo miła i nie straszy, jak jeszcze niewiadomo.
 
Dziewczyny wczoraj mnie z lewej strony kul „chyba” jajnik tak z 3 sekundy i dosłownie tak z 4 razy w ciągu dnia . Dziś zaś dość mocniej mnie zabolał ale tez przez chwile 5 sekund . A teraz czuje cały czas jakby oba bolą ale nie jest to taki ból mocny.. czy to normalne ? Trochę się boje..
Mnie pobolewa prawy co jakiś czas, ale ja już nie wiem czy to coś w jelitach (mam problemy z hemoroidami i czasem przy parciu mnie tam boli) czy to coś z kobiecymi sprawami. Tak kłuje, mam schizę ze zarodek zgniezil się w jajowodzie po prawej stronie ☹️
 
reklama
Do góry