reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Cześć dziewczyny. Jestem w 20 tygodniu i od paru dni mam myśli straszny strach przed porodem nie umiem sobie przetłumaczyć i wziąść tego jakoś że jednak każda urodziła dała radę to ja też. Czy wy też macie takie paniczne myśli?
 
reklama
Cześć dziewczyny. Jestem w 20 tygodniu i od paru dni mam myśli straszny strach przed porodem nie umiem sobie przetłumaczyć i wziąść tego jakoś że jednak każda urodziła dała radę to ja też. Czy wy też macie takie paniczne myśli?
Ja tak mam :( ale jeszcze nie o porodzie tylko ogolnie...taki stres podswiadomy byl napisala.. potem stresuje sie ze to szkodzi dziecku i takie zamkniete koło 🤦‍♀️ ale na szczescie nie mam tak codziennie... staram sie z tym walczyc itp.
 
Hej, ja już po połówkowych, młody ma 400g i długie nogi, po mamusi :D Znów trochę przyspieszył z OM 20+3 z USG 21+2, wszystko ok dalej siedzi głowa do góry, łożysko z przodu, i ręce na twarzy trzyma, co się będę pokazywał :D
I nie pamiętam, z którą, z Was pisałam o tym lekarzu, ale USG robił mi ten dr Piotr Kaczmarek z Łodzi (w Kielcach) :)
 
Hej, ja już po połówkowych, młody ma 400g i długie nogi, po mamusi :D Znów trochę przyspieszył z OM 20+3 z USG 21+2, wszystko ok dalej siedzi głowa do góry, łożysko z przodu, i ręce na twarzy trzyma, co się będę pokazywał :D
I nie pamiętam, z którą, z Was pisałam o tym lekarzu, ale USG robił mi ten dr Piotr Kaczmarek z Łodzi (w Kielcach) :)
Gratulacje ! 😊 najważniejsze ze zdrowy ja usg prenatalne mam za 3 tygodnie 😊
 
Ja tak mam :( ale jeszcze nie o porodzie tylko ogolnie...taki stres podswiadomy byl napisala.. potem stresuje sie ze to szkodzi dziecku i takie zamkniete koło 🤦‍♀️ ale na szczescie nie mam tak codziennie... staram sie z tym walczyc itp.
Ja biorę udział w hipnoporodzie od zaufajpoloznej, fajnie relaksuje może to by pomogło?
 
reklama
Do góry