reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Hej ,
Dziewczyny mam pytanie , wczoraj otrzymałam wyniki testu podwójnego pappa wykonanego w 14t2d , jeszcze bez interpretacji , ale bardzo nie pokoją mnie tak przekroczone wyniki względem norm na tydzień 14.:( na usg było wszystko w porządku NT1,8, kość nosowa widoczna oraz przepływy w porządku. Co może wpływać na tak przekroczone wyniki , czy któraś z was spotkała się z czymś takim ? Załączam wyniki.
Z góry dziękuję za każda odpowiedz 🙏🏼
 

Załączniki

  • E48CDE10-282A-4B14-8653-7B74DA5FF88F.jpeg
    E48CDE10-282A-4B14-8653-7B74DA5FF88F.jpeg
    90,3 KB · Wyświetleń: 119
Hej ,
Dziewczyny mam pytanie , wczoraj otrzymałam wyniki testu podwójnego pappa wykonanego w 14t2d , jeszcze bez interpretacji , ale bardzo nie pokoją mnie tak przekroczone wyniki względem norm na tydzień 14.:( na usg było wszystko w porządku NT1,8, kość nosowa widoczna oraz przepływy w porządku. Co może wpływać na tak przekroczone wyniki , czy któraś z was spotkała się z czymś takim ? Załączam wyniki.
Z góry dziękuję za każda odpowiedz 🙏🏼
Ja mialam przekroczone ale wyszlo ok. Tylko grozi mi porod przedwczesny. Poczekaj na interpretacje.
 
Wyniki testu Papp-a interpretuję się wspólnie z innymi wskaźnikami według specjalnego algorytmu. Ja w 13 tygodniu miałam wolną podjednostkę beta o wartości 70. To spore przekroczenie, ale wspólnie z innymi czynnikami ryzyko ZD wyszło 0,04%. ZE i ZT marginalne ryzyka. Mam 35 lat i to dobre wyniki :) Poczekaj na pełną interpretację, tylko ona jest względnie wiarygodna.
 
Wyniki testu Papp-a interpretuję się wspólnie z innymi wskaźnikami według specjalnego algorytmu. Ja w 13 tygodniu miałam wolną podjednostkę beta o wartości 70. To spore przekroczenie, ale wspólnie z innymi czynnikami ryzyko ZD wyszło 0,04%. ZE i ZT marginalne ryzyka. Mam 35 lat i to dobre wyniki :) Poczekaj na pełną interpretację, tylko ona jest względnie wiarygodna.
Dziękuję !
 
Ja tez tym dezynfekuje, i jeszcze przez chwlie miejsce wbicia chlodze lodem.
Chłodzisz lodem po zastrzyku? I co pomaga? Bo mi czasami robią się siniaki, pielęgniarka poleciła mi ostatnio, żeby miejsce wbicia wacikiem przytrzymać około 2 minut. A robisz zastrzyki o jednakowej godzinie? Czy zdarza die Tobie np. Raz pół godziny później, czy 20 minut później itp ja staram się równo o 12 ale dzisiaj nie zdążyłam i zrobiłam 10 minut później i nie wiem czy to nie zaszkodzi.
 
Witam.
Dziś założyłam dopiero konto i przeczytałam większość postów tu dodanych.
Termin mam na 25 września 2021 r. Chciałabym dołączyć do forum i móc w nim uczestniczyć.
Czy jest szansa że zostanę dodana do forum prywatnego bo widziałam, że takie jest utworzone.
Z góry bardzo dziękuję.
 
reklama
Witam.
Dziś założyłam dopiero konto i przeczytałam większość postów tu dodanych.
Termin mam na 25 września 2021 r. Chciałabym dołączyć do forum i móc w nim uczestniczyć.
Czy jest szansa że zostanę dodana do forum prywatnego bo widziałam, że takie jest utworzone.
Z góry bardzo dziękuję.
 
Do góry