reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Tak znalazłam na szybko ale czytałam o tym w literaturze i pytałam lekarza i to potwierdzał ;-) więc tylko patrzymy czy używane jest mleko pasteryzowane :-)
 

Załączniki

  • IMG_1297.jpg
    IMG_1297.jpg
    96,4 KB · Wyświetleń: 38
  • IMG_1296.jpg
    IMG_1296.jpg
    123,1 KB · Wyświetleń: 43
reklama
Haha też przestraszyłam się z tymi pleśniowymi i nie jadłam do tego tygodnia 😂 ale tak mi się chciało, że doczytałam że chodzi o niepasteryzowane, a w Polsce chyba takich nie ma 🤪

No chyba ze w jakimś sklepie typu Świat Serów chcesz kupić jakiś fancy prosto z Francji 🤣 ale President czy inny Turek No to błagam 🤣
 
Ktoś niedawno pisał coś o maczugach, obeszłam 4 sklepy spożywcze i znalazłam 🤣🤔 zapomniałam totalnie o nich, a kiedyś się zajadałam 🤣🤷‍♀️
Dokładnie waga to cyferki, ale jednak lekarze patrzą na te cyferki 🙈 teraz wyglądam moim zdaniem ekstra i mam nadzieje, ze uda się szybko wrócić :)
Oj tak! Lato, nowalijki, maliny i borówki nie po grube hajsy... 🤣❤️ czekam na chlodniczki i pyszności
Ja czekam na prawdziwe pomidory i arbuz, arbuz, arbuz 🤩🤩🤩
 
Kiedyś gdzieś złapałam - jak dla mnie mdłe - tzn inna firma :D Ale czasem tam kiedyś naszła ochota by zjeść :)
Ogolnie z makaronem ryzowym sa czasem w biedronce czy lidlu jak jest tydzien azjatycki, i rzeczywiscie te sa mdle, ale to nie te ktore dodalam w zalaczniku. Te sa akurat z kawalkami mięska dodatkowo 😊
 
Ja dziś kupiłam w biedronce Twix Słony Karmel... zajebisty. I do tego Pringelsy. 😁

Fete można w ciąży jeśli jest z mleka pasteryzowamego, a pewnie większość jest + obróbka termiczna zabija bakterie. 😁

Z dawnych czasów ja uwielbialam lody Zappo, chrupki bekonowe i takie grube serowe, albo Lays Bekonowe... były zajebiste... Lift oczywiście też. 😁

Co do płci - niekiedy można poznać płeć już na prenatalnych, ale wielu lekarzy wstrzymuje się z wyrokiem co najmniej do połowy ciąży. Znam nie jedna historię z tym związaną. 😂 Guru od USG w Bydgoszczy powiedział mojej znajomej, że będzie miała córkę na 100%. A miała już dwóch synów, więc się domyślacie radości. A na polowlkowym bach, urósł siusiak. 😂 Była zalamka, bo on ponoć się nigdy nie myli. 😂
Kolejna historia to jak babka poszła na USG prenatalne, lekarz jej powiedział, że on widzi chłopca. Się nastawila, zaczęła ciuchy kupować, a miesiąc później mówi do niej "o jaka piękna dziewczynka". 😂🙈
 
Mi na prenatalnych powiedziała że na tak wczesnym etapie to jeszcze za wcześnie na płeć, najlepiej w 16-20 tyg, oczywiście o ile dzidzia się ujawni;)
Kilkoro znajomym dziewczynom czy to w realu czy na forum jednak płeć się Mieniła, w sensie na pierwszych prenatalnych tak a potem w kolejnych tygodniach okazało się inaczej. Więc ja będę się starała nie sugerować.i jeszcze poczekać na dalsze tygodnie;)
A w ogóle historia z porodówki, myslalm że takie historie to nieprawda. Leży dziewczyna po cesarce, obok dziecko. I jakaś taka się wydawała hmmm smutna, otumaniona? Nie wiem jak to opisać. Za niedługo wyjaśniło się dlaczego. Ma dwóch synów, w rodzinie po obu stronach sami chłopacy. I miała mieć dziewczynkę, potwierdzone przez dwóch lekarzy. Wszystko na różowo, wszyscy szczęśliwi bo pierwsza dziewczynka w rodzinie. Wiozą ja na cesarkę więc spytali co będzie, mówi że ma być Zosia, więc już przygotowali różowy identyfikator na rączkę. A tu zonk, wyszedł chłopak[emoji85]
No ja sie dowiedzialam na prenatalnych ze corka w tamtej ciazy, zapytalam na ile procent a doktorek " proszę Pani, jak nie jestem pewny, to nie mowie" no i jest corka 😆teraz ide do tego samego, w tym samym tyg i dniu co z corka i mam nadzieje sie dowiedziec, doktorwk mowil, ze nigdy sie nie pomylił i ze jakby byl syn, to mam mu napisac, zwroci mi za badania 🤣🤣🤣
 
reklama
Ja dziś kupiłam w biedronce Twix Słony Karmel... zajebisty. I do tego Pringelsy. 😁

Fete można w ciąży jeśli jest z mleka pasteryzowamego, a pewnie większość jest + obróbka termiczna zabija bakterie. 😁

Z dawnych czasów ja uwielbialam lody Zappo, chrupki bekonowe i takie grube serowe, albo Lays Bekonowe... były zajebiste... Lift oczywiście też. 😁

Co do płci - niekiedy można poznać płeć już na prenatalnych, ale wielu lekarzy wstrzymuje się z wyrokiem co najmniej do połowy ciąży. Znam nie jedna historię z tym związaną. 😂 Guru od USG w Bydgoszczy powiedział mojej znajomej, że będzie miała córkę na 100%. A miała już dwóch synów, więc się domyślacie radości. A na polowlkowym bach, urósł siusiak. 😂 Była zalamka, bo on ponoć się nigdy nie myli. 😂
Kolejna historia to jak babka poszła na USG prenatalne, lekarz jej powiedział, że on widzi chłopca. Się nastawila, zaczęła ciuchy kupować, a miesiąc później mówi do niej "o jaka piękna dziewczynka". 😂🙈
Bo na tym etapie jest tylko wyrostek płciowy, lekarz serio musi byc dobry 😊
 
Do góry