reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Dziewczyny, czy któraś z Was ma tak, że absolutnie na nic nie ma ochoty i od wszystkiego ją odrzuca? Oczywiście mowa o jedzeniu. Nie mogę lodówki nawet otworzyć. Przed wejściem do sklepu zbiera mi się na wymioty. Jeść coś jednak trzeba 🤨
Ja tak mam :(
Dziewczyny na ostatniej wizycie miałam te wszystkie duże badania tokso, hiv no i ta cała resztę i na następną wizytę za miesiąc nie kazał mi nic robić, a Wam coś wasi lekarze zlecali?

Tak, morfologia, mocz, tsh, ft4.
My chcemy kupić małe mieszkanie w Hiszpanii albo Grecji, zawsze można Podnajmowac i jest gdzie pojechać

Zajebista sprawa!


Co do apki zapisującej wydatki, do ja mam 1money. ;) Na wakacje zbieramy na koncie oszczędnościowym.

A ja mam ochotę na Pringelsy. 😁 Wysłałam męża do sklepu , jak dostanie to kupi. 😁
 
reklama
Dziewczyny czujecie czasem takie klucie w pochwie?? Pojawia się to u mnie ostatnio i zastanawiam się czy to dobrze czy zle.
Ja tez tak czasem mam i to raczej normalne. W pierwsze ciazy tez mi to pierwszy trymestr towarzyszyło[emoji3]
a który masz tydzień? :)
Dzisiaj 9 +2. W 4 i 5 tyg bylo mi niedobrze potem na 2 mialam spokoj i teraz powtorka[emoji28][emoji85]
 
A wiecie co, jak będę po prenatalnych już (9 marca dopiero 😭) i będzie wszystko z dzidzią w porządku, to obiecałam sobie, ze kupię pierwszą rzecz dopiero i chyba padnie na kosz Mojżesza. 😍
Też mam 9 marca w prywatnej klinice.
Co.do wyprawki nie mam nic po moich dzieciach. Mam 5 par spodni ciążowych i dziś z zalando przyszły 2 sukienki🤐😀 schowałam głęboko pod łóżko oby mój nie znalazł. :p
 
Ja tak mam [emoji24]. Strasznie mnie tak męczy [emoji24]. Odkad jestem w ciąży to smakowała mi tylko buraczkowa, kluski ziemniaczane i salatka w której było dużo ogórków konserowowych.. Nie ma nic na co mam ochote [emoji24]
Dziewczyny, czy któraś z Was ma tak, że absolutnie na nic nie ma ochoty i od wszystkiego ją odrzuca? Oczywiście mowa o jedzeniu. Nie mogę lodówki nawet otworzyć. Przed wejściem do sklepu zbiera mi się na wymioty. Jeść coś jednak trzeba [emoji2955]
 
reklama
Do góry