reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Ja chciałam kiedyś na kwas foliowy b12 jakieś hormony... Zapomnij. Poszłam do sąsiada to wypisał, ale powiedział, że nie mogą walić skierowan na wszystko internista ma inne "możliwości" Niż endo czy gin
 
reklama
My tez mamy skarbonke. Drobne tam idą codziennie plus kasa za lekcje, które daje😊. Niema tego dużo, ale zawsze coś. W dzisiejszych czasach to komfort mieć oszczędności. Mój stracił prace rok temu i tak się buja biedny 🙄
 
Przeciwciała atg i atpo mam podniesione przy hasmimoto. Przy tej chorobie zawsze są w organizmie nawet jak się leczy 🙄
Podejrzewam, że pod kątem Hashimoto Cię bada. Często występuje przy niedoczynności tarczycy, ja niestety mam.

Zobaczymy we wtorek mam nadzieje ze nie bedzie złe. Czy Hashimoto bardzo Wam utrudnia sytuacje? Ja ogólnie czuje sie super :/ ech jeszcze mi tego trzeba 😂
 
@Rozetka32 Ja wiem i Ty wiesz ;) myślę, że spokojnie możesz zacząć femibion 2 😘 tez pracowałam kiedyś w LO :)

@Martynax u mnie też jest takie tetno i myślę, że soko :)
Ja nie ale przypomniała mi się moja koleżanka która potrafi wciągać powietrze pochwą i wypuszczać jak bąka ... umie tak któraś ??? 😂🤦‍♀️
Wczoraj kupa, a dziś pochwowe bąki... 😂
 
Dobra ja po prenatalnych, człowiek super rośnie jak to doktor powiedział. 🥰😁 Wszystko jest dobrze. Czekać na wyniki krwi i załączam człowieczka(te zdjęcia takie straszne trochę mi się wydawały🤣)11+6
 

Załączniki

  • IMG_20210218_180436309.jpg
    IMG_20210218_180436309.jpg
    832,9 KB · Wyświetleń: 116
reklama
My tez mamy skarbonke. Drobne tam idą codziennie plus kasa za lekcje, które daje😊. Niema tego dużo, ale zawsze coś. W dzisiejszych czasach to komfort mieć oszczędności. Mój stracił prace rok temu i tak się buja biedny 🙄
Kurde, przez covid?
Ja doceniam bardzo możliwość posiadania oszczędności ale nic samo nie przychodzi, nie przelewa się nam, ale mąż dużo pracuje i dużo obowiązków jego spada na mnie choć ja też pracuję, palę w piecu koszę itd przy domu jest co robic
 
Do góry