reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Macie jakieś sposoby na odkładanie pieniędzy na wakacje/wycieczki?
Ja mam skarbonkę do której wrzucam codziennie 5 zł dodatkowo mąż wrzuca każda 5 jaka ma
My mamy z mężem aplikację w telefonie i zapisujemy nasze wszystkie nawet najmniejsze wydatki. Mamy też określoną kwotę, którą chcemy zaoszczędzić w danym miesiącu i policzone, ile możemy wydać pieniędzy w danym miesiącu, aby nie przekroczyć zaplanowanego budżetu. Spisuje się super, jak dla mnie rewelacja :-) Wcześniej kasa ciągle gdzieś uciekała na głupoty, teraz bardziej się pilnujemy i nie patrzymy ile mamy na koncie, tylko ile jeszcze możemy wydać zgodnie z zaplanowanym w aplikacji budżetem :-) Pomysł wziął się stąd, że planujemy jeszcze w tym roku budowę domu i chcieliśmy zobaczyć, jak będzie wyglądało życie z kredytem na karku, ale póki co wychodzi nam to na dobre 😁
 
reklama
My mamy z mężem aplikację w telefonie i zapisujemy nasze wszystkie nawet wydatki. Mamy też określoną kwotę, którą chcemy zaoszczędzić w danym miesiącu i policzone, ile możemy wydać pieniędzy w danym miesiącu, aby nie przekroczyć zaplanowanego budżetu. Spisuje się super, jak dla mnie rewelacja :-) Wcześniej kasa ciągle gdzieś uciekała na głupoty, teraz bardziej się pilnujemy i nie patrzymy ile mamy na koncie, tylko ile jeszcze możemy wydać zgodnie z zaplanowanym w aplikacji budżetem :-) Pomysł wziął się stąd, że planujemy jeszcze w tym roku budowę domu i chcieliśmy zobaczyć, jak będzie wyglądało życie z kredytem na karku, ale póki co wychodzi nam to na dobre 😁
Extra :D podasz nazwe apki? ;)
 
Wróciłam z pracy totalnie wypruta z energii. Macie jakieś patenty na te cholerne wzdęcia? 🤔 Mdłości mnie powoli opuszczają (przynajmniej ja mam taką nadzieję) ale problemem są te cholerne wzdęcia. Nie jem nic takiego niebezpiecznego a brzuch popołudniami robi się ogromny. 😟
Spróbuję nadrobić to co dzisiaj napisałyście :)
 
Wróciłam z pracy totalnie wypruta z energii. Macie jakieś patenty na te cholerne wzdęcia? 🤔 Mdłości mnie powoli opuszczają (przynajmniej ja mam taką nadzieję) ale problemem są te cholerne wzdęcia. Nie jem nic takiego niebezpiecznego a brzuch popołudniami robi się ogromny. 😟
Spróbuję nadrobić to co dzisiaj napisałyście :)
Ja mam to samo, zjadłam pyszne domowe lody u mamy i wypiłam koktajl owocowy, teraz brzuch jak balon, zaraz mi pęknie 😥
 
Ech jestem dziś totalnie wypruta z energii.. Zauważyłam że mam stałe pory jedzenia i jeśli nie zjem o danej porze to jestem nerwowa i senna 😲 a jak się najem to humor mi wraca i senność odchodzi 😲
 
Dziewczyny w ogóle myślałam że dzisiaj padnę... Mama jako jedyna z rodziny (oprócz męża) wiedziała o ciąży, w sumie powiedziałam jej kilka dni po teście w tajemnicy. Ostatnio pytała czy może już tacie pokazać zdjęcie z USG... Mówię że może, bo i tak się niedługo dowie 😁 okazało się, że oni już wszyscy wiedzieli, bo poznali po moim wielkim brzuchu (tzn rozważali, czy czasem nie zgrubłam albo czy jakaś chora nie jestem😁)🤦 mimo, ze starałam się go ukrywać. Mowiłam Wam, że mam brzuch jak w 5 miesiącu, tak mam wzdęty 😥
 
reklama
Ja mam Enveloop, jak dla mnie jest bardzo przejrzysta, mąż korzysta z aplikacji Szybki budżet, ona ma więcej bajerów 😁 kwotę, którą chcę zaoszczędzić mam zapisaną poprostu jako jeden z wydatków :-) Mamy motywację do oszczędzania, bo w końcu wyprowadzimy się od teściów 🥳🥳🥳 niby mamy osobne mieszkanie na piętrze domu, ale ciężko się tu mieszka- teść to typ pana i władcy, despota i furiat🤦
Ja mam monefy, przejrzysta apka;)
 
Do góry