reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Kuwa.. Wracam ze szkoły, dzwoni M I mówi.. "Aga zapomniałem Ci powiedzieć mamy szczury w domu.... 😵😵jakie kuwa szczury.. No szczury I do tego zezarły ostatnią czekoladę... Ale papier wyrzuciły chociaż.. Palant. 🤣🤣🤣
hhaha :D a powiedz coś więcej o tej szkole, do której chodzisz. Rozumiem, że to tam w Szwecji? Jak tam wygląda ich program edukacji? z ciekawości :D
 
Kuwa.. Wracam ze szkoły, dzwoni M I mówi.. "Aga zapomniałem Ci powiedzieć mamy szczury w domu.... 😵😵jakie kuwa szczury.. No szczury I do tego zezarły ostatnią czekoladę... Ale papier wyrzuciły chociaż.. Palant. 🤣🤣🤣
Nieźle 👍
Mój mi dziś wysłał zdjęcie z oddziału szpitalnego z dopiskiem przywieź mi rzeczy
Oczywiście nie odbierał, napisał zadzwonię za chwilę😳
Jaja sobie zrobił,był zawieść jakieś dokumenty 🙄
 
U mnie dzisiaj wjechała ogórkowa, zjadłam jedna miskę i zaczyna się praca jelit... nje wiem, czy to był dobry pomysł przed jutrzejsza wizyta u gine😂
 
Ja mam ten detektor i polecam. Można sobie zapisywać wykresy i podsłuch w aplikacji. Na instrukcji pisze, ze można używać od 12 tygodnia, ale jak zobaczyłam, ze już podsluchujecie to go uruchomiłam i udało mi się pare razy złapać 😍 dzisiaj 9+4. Ale pokazuje, ze tętno w granicach 140, to nie za mało? 🧐
A gdzie Ci pokazuje to tętno? Mam ten sam od przyjaciółki i widać nie do końca ogarnelam hahha. Myśle ze tętno nawet 140 jest ok :)
 
reklama
Do góry