reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wrześniowe mamy 2021

hhaha :D a powiedz coś więcej o tej szkole, do której chodzisz. Rozumiem, że to tam w Szwecji? Jak tam wygląda ich program edukacji? z ciekawości :D
Ja chodzę do szkoły aby nauczyć się języka. To tak zwane sfi czyli szwedzki dla imigrantów. Jeśli przenosisz się tutaj przysługuje Ci taka szkoła, jeśli tylko chcesz.
 
reklama
hhaha :D a powiedz coś więcej o tej szkole, do której chodzisz. Rozumiem, że to tam w Szwecji? Jak tam wygląda ich program edukacji? z ciekawości :D
Ale powiem Ci, że jak patrzę czego oni tam uczą się w szkole to szacun. (Dzieciory) Hugo ma 14 lat I oni w szkole gotują, szyja, uczą się o kredytach, jak ogarnąć podatki. Itd. W tamtym roku tego nie było bo covid, ale na wiosnę idą na miesiąc w ramach szkoły "do pracy" Do jakichś firm I tam pomagają żeby zobaczyć jak to jest
 
Ja tak Was dziewczyny czytam i sobie myślę czy coś ze mną nie tak, bo ja póki co nadal nie wierzę, że jestem w ciąży i nie kminię co tam u fasolki i nie mam potrzeby zaglądania do niej co tydzień 🤣 w zupełności mi wystarczy raz na 2 czy 4 tygodnie jak teraz.
Od 3 dni mam wywalony brzucho wieczorami i cały czas mam wrażenie jakby to były wzdęcia a nie, że to może być brzuch ciążowy 🤣
Mam podejście, że mam robić tu jak najlepiej żeby mu się miło żyło, zajmuję się swoimi rzeczami, spaceruję, zdrowo jem i piję dużo wody ale pewnych rzeczy nie przeskoczę 🙈 i ogólnie mam spokojne podejście mimo paru plamien na początku. Nie neguję oczywiście Waszych stresików i chęci zaglądania do bobasów jak najczęściej, tak tylko dziele się swoimi rozkminami :D
Tez mak takie podejscie <3
 
Kuzwa co 2 tyg to i tak dużo 😆
Sluchaj ja dzis bylam na NFZ i wiesz na kiedy dala mi kolejna wizyte?na 15 kwietnia 😆
Aha i mówiła ze moge robic prenatalne, ale nie musze....
No ale słuchaj Ty mialas przynajmiej usg na tej wizycie. Ja nfz wizyty jakos co 3 tyg. Ale co z tego jak pierwsze usg to badanie prenatalne? U innego Zresztą gościa :D
 
reklama
Do góry