reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

u mnie wlosy od psa to mam nawet już w lodowce ;D nie przejmuje się tym zbytnio ha ha

dziewczyny, a ile razy miałyscie juz usg robione, i w ktorym tyg jestescie?
Ja mialam 2 razy, pierwsze w 5+4 i był sam pęcherzyk widoczny, drugie w 7+5 i już dzidź był widoczny, serducho słyszalam [emoji3059] ile to ja nerwow mialam przez te dwa tygodnie, to nie mowię [emoji23] nastepna wizyta w przyszlym tygodniu, juz razem z wynikami z labo do którego idę jutro [emoji23]
 
reklama
Ważne, że dziecko żyje, serduszko bije :)
Może maluch spał po prostu w czasie badania :) 🙃
Ogólnie powiedział coś co dalej czy nic takiego?
Trzymaj się ❤️
Znam z życia dwie bardzo podobne historie zakończone szczęśliwie :)
No powiem tak że jest ryzyko poronienia, nam się oszczędzać/leżeć i w razie krwawienia jechać do szpitala
Dał leki i tyle, ja widzę że jak pochodzę w sensie jak pojechałam na ta wizytę to trochę było na wkładce a jak teraz leżę i idę do kibelka to nic, wiadomo że to co tam jest musi pomału wypłynąć ale to powinno być tak jak teraz co czyli trochę ruchu=trochę więcej tego brudu
Pojadę jak będzie żywa krew,
Mam leki tak na dwa i pół tyg.
Do prenatalnych może się dokulam a jak braknie to dzwonię do mojej
Co do spokoju i opanowania to dla mnie coś nowego bo ja jestem histeryczką, denerwuje się na okrągło, wrzeszczę itd a od kiedy jestem w ciąży to tak jakbym miała wyrąbane na wszystko wkoło
Na pewno mąż mi w tym pomaga, jemu zależało na dxidxiusiu bardzo, dzień przed testem odstawił swój ulubiony złoty napój bogów, i przerzucił się na wodę i herbatę 😀
Nawet idąc do lekarza myślałam,co jak mi powie że ciąża już zakończona,no nie, nie może być,przestaje krwawić, nic mnie nie boli, kiedyś jak poroniłam to krwawienie postępowało i przyszły bóle
 
A co do wizyt to mam teraz co miesiąc
Byłam raz na NFZ ale USG zrobiła dla siebie, odwróciła ekran,nie puściła serduszka,
Prywatnie mam USG na każdej wizycie
 
Ja mam jakiś 1 kg na plusie ale jak tak stoje z profilu to przynajmiej choćby z 3 sie czuje. Ale uwaga dziewczyny minął miesiąc odkąd nie wzięłam papierosa do ust wiec jestem z siebie dumna, z myślą o dziecku nawet proste to było ;) Kiedyś rzuciłam to w ciągu miesiąca bylo 5kg na plusie więc teraz jak na ciaze i rzucanie to nie ma źle :)
Zobacz załącznik 1239494
Szczuplizna zazdroszczę 😘
 
reklama
Do góry