reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Napisalam juz wszystkie nicki co sie do mnie zglaszaly. [emoji4]
Jezeli ktoras byla by jeszcze bardzo chetna moze pisac. Ale raz w tyg bede pisac do zalozycielki o dodanie(tak jak chciala)
Wiec przepraszam ze czas oczekiwania tych co się nie zglosily ale to nie ode mnie zalezy. Pewnie dopoero od tygodnia do dwoch bedziecie mialy dostęp. Zalezy jak zalozycielka was szybko doda. Milej nocy[emoji178]
@Paulina97 wydaje mi się, że już kiedyś się zgłaszałam do teg wątku prywatnego :) ale jakbyś mnie przegapiła, to bardzo proszę o dopisanie <3 dopiero nadrabiam wszystkie posty :D
 
reklama
Ja miałam przy pierwszej ciąży, 2.5 roku temu już 🥰 świetna pamiątka, teraz również będę chciała mieć.
Też się tego obawiałam, nawet zaproponowano mi, żebym ubrała jasno niebieska sukienkę, obcisłą strasznie, mówię nie no, tragedia będzie 😅 a zdjęcia najpiękniejsze właśnie w tej sukience :D
Sesji noworodkowej się niestety nie udało, bo Mała trafiła do szpitala :(
a ja chce taką sesje :) i to z mężem jakieś fotki też ;) swietna pamiatka.
 
Moja mama jest najlepsza jak tak jej gadałam a bo sie denerwuje a bo to to mnie zrypała i mowi " kuzwa dziecko... Bobas teraz walczy o przetrwanie i rośnie a ty go tylko wkurwiasz i mu przeszkadzasz" 🤣🤦‍♀️
Już lubię Twoją mamę :D
Dziewczyny wiara czyni cuda😀
Dziecko żyje, chcieli mnie zostawić w szpitalu ale w związku z tym że mam leki doustne które mogę brać w domu to tak wolę
SUPER :D !!!!
23.02 mam na 17.40 😊 trzęsę dupa i odliczam
Tego samego dnia mam i ja :) i też trzęsę :D
 
reklama
Do góry