reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Hej. Ja tez mam termin podobnie jak Ty. 25.09 wg wielkosci dziecka a 30.09 wg OM :)
No to będziemy za siebie kciuki trzymać na porodówce [emoji16]
Hej u mnie dzisiaj nasilenie mdlosci. Nie moge w kuchni stac nawet.[emoji1785] za to dzisiaj sobie pospałam.
@helloistmeanna napisalam czy mozna zmienic moderatorke zobaczymy co odpisze.

Kilka dziewczyn wczoraj sie do mnie zglosilo. Jeszcze wysle je dzisiaj do watku prywatnego. A no i w sobote ma on zostac zalozony taka dostalam informacje [emoji4]
Nic ci na miłości nie pomaga? Ciepła woda z cytryną albo imbirem? Migdały tez podobno skuteczne... pocieszenie moze marne, ale wkrótce powinno minąć [emoji4]

I przy okazji @Paulina97 bardzo proszę o dopisanie do wątku zamkniętego [emoji846]
 
reklama
Mnie martwi, że nagle jestem o tydzień w przód niż byłam :D tak to w kółko "młodsza ciąża" a teraz nagle 10+3 wg miesiączki a wg usg 10 bo bąbololo ma 3.03cm! Znakiem tego prenatalne będę mieć w 13+1 a nie 12+1, nieźle mnie ten malec oszukuje! :D i objawów zero, serio współczuję Wam dziewczyny, które macie mdłości bo mnie dwa razy przy myciu zębów cofnęło i jakby tak miało być codziennie... :( jesteście siłaczki!
Ja mam podobną sytuację i jestem 5 dni do przodu a lekarz powiedział że tzn że silny bobas rośnie 🥰więc jestem dobrej myśli
Dziewczyny, proszę Was o radę. Ostatnia wizytę u giną miałam 11.02 - wtedy miałam 7+5. Wszystko było ok serduszko biło.
Miałam przyjść miesiąc później czyli 11.03. Trochę to dla mnie długo, ale skoro lekarz tak kazał..

Ale okazało się że tego 11.03 będę mieć prenatalne. Będę w 11+5

I nie wiem czy umówić się przed prenatalnymi np 4.03, tydzień później prenatalne, i np tydzień później znowu z wynikiem do ginekologa? Ale bez usg może?

Nie wytrzymam chyba 5 tyg czekania, żeby iść po prenatalnych.. Chciałabym przed prenatalnymi wiedzieć że jest ok wszystko..
Ja jestem umówiona na tydzień przed prenatalnymi tak dla pewności jeszcze sprawdzić
u mnie wlosy od psa to mam nawet już w lodowce ;D nie przejmuje się tym zbytnio ha ha

dziewczyny, a ile razy miałyscie juz usg robione, i w ktorym tyg jestescie?
Ja 3razy:w 6,8,10 tydzień
Mamy się gdzieś zgłaszać, czy osoby które piszą tu na forum będą z automatu na prywatnym? :-)
Napisz do @Paulina97
 
tylko ja mam tak wczesnie czyli 11+5? :(
Ja będę mieć w 11+4 :D

Co do ilości USG ja miałam jedno w 6+4, następne jak wyżej, aż po 5 tygodniach.
Kusi mnie by iść prywatnie dodatkowo, bo serduszko bilo nieco mniej przy pierwszym USG, z opisu że prawidłowo, ale prowadząca mi mówiła kilka razy że trochę za słabo, ale ze i tak na tętno nic się nie da poradzić. I tak czekam w słodkiej nie wiedzy czy serduszko bije czy nie, eh...
 
I ja również właśnie. Ja dzisiaj 11. tydzień zaczęłam, a ostatnia wizytę miałam 6+5. Stanowczo za duża przerwa, odchodzi się od zmysłów 😞 na jutro się umowie na wizytę :)
Ja tez dziś 10+0 :), pożyczyłam od przyjaciółki detektor tętna i wczoraj udało mi się uchwycić serduszko. Także lżej trochę do kolejnej wizyty, która dopiero 4.03
 
reklama
Do góry