reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
ja kompletnie nie wiem jak to działa...

Oni te wyniki wpisują do programu, razem z pomiarami z usg i program wylicza prawdopodobieństwo trzech trisomii T21 (czyli zespół Downa), T13 i T18 chyba.

Taka ciekawostka, ze bez żadnych wyników badań ryzyko T21 dla mojego wieku wynosi 1:167, wiec w sumie jest spore. Mam nadzieje, ze te wyniki go zmniejsza.
 
U mnie czas oczekiwania na analize usg z pappa wynosi do 2tyg. Bo wynik z krwi trafia do lekarza od razu.. I dobrze bo ja bym z tego i tak nic nie zrozumiała
Kurcze, szkoda, że u siebie się nie zapytalam. Miałam nadzieję, że jak pobrali mi już krew i jak pójdę na usg w następnym tygodniu, to wynik będzie szybciej, ale to chyba mało prawdopodobne
 
Weszła moda na „sesje zdjęciowe ciążowe” któraś myślała na tym ?
Ja miałam przy pierwszej ciąży, 2.5 roku temu już 🥰 świetna pamiątka, teraz również będę chciała mieć.
Ja zobaczę jak będę wyglądać 🤣🤣🤣jak nie korzystnie i źle się będę czuła ze sobą to nie zdecyduje się
Też się tego obawiałam, nawet zaproponowano mi, żebym ubrała jasno niebieska sukienkę, obcisłą strasznie, mówię nie no, tragedia będzie 😅 a zdjęcia najpiękniejsze właśnie w tej sukience :D
Sesji noworodkowej się niestety nie udało, bo Mała trafiła do szpitala :(
 
reklama
Co to oznacza? :p
 

Załączniki

  • IMG_0648.jpg
    IMG_0648.jpg
    44,6 KB · Wyświetleń: 76
Do góry