reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Mój człowiek, to się ostatnio tak pokazał mamusi. Że tak powiem, z drugiej strony 😂
Screenshot_2021-02-17-11-35-31-257_com.miui.gallery.jpg
 
Nie biorę, jadam ryby i owoce morza, wprowadzę w 2. trymestrze, tak jak mówią zalecenia.
Mnie właśnie odrzuciło od ryb wiec może czas zacząć brać 😉
Na pewno można, ja w ogóle mam suplementację ułożona przez dietetyka klinicznego i biorę wszystko oddzielnie od sierpnia. W tym duża dawkę DHA, wiec na pewno nie zaszkodzi ;)
Tez właśnie biorę wszystko osobno, kwas foliowy jod i wit d3 ale chyba zacznę tez dha bo moja dieta nie jest ostatnio bogata w ryby 😔
 
Mnie właśnie odrzuciło od ryb wiec może czas zacząć brać 😉

Tez właśnie biorę wszystko osobno, kwas foliowy jod i wit d3 ale chyba zacznę tez dha bo moja dieta nie jest ostatnio bogata w ryby 😔
Ja biorę od początku omega med Optima forte, bo tak mi gin zaleciła. Drogie dziadostwo, ale ma wszystko: kwas foliowy, witaminę D3, jod, dha 600 mg. W necie można kupić za 60zł ale w niektórych aptekach nawet 90 😔 na początku jadłam bardzo dużo ryb, bo miałam smaka, teraz całkowity odrzut na samą myśl 😝
 

Załączniki

  • Screenshot_20210217_114916_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20210217_114916_com.android.chrome.jpg
    201,9 KB · Wyświetleń: 54
reklama
Do góry