reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Jakoś nastawiłam się, że im bliżej drugiego trymestru tym lepsze samopoczucie i mniejsze mdłości a u mnie coraz gorzej 😳 też tak macie czy raczej wam wszystko odpuszcza?
 
reklama
Normalne skoro miałaś młodłości. Nadrobisz później.
Ciekawe czy się chociaż mniej przytyje jak zaczyna się rosnąć z mniejszej wagi niż przed ciąża🤔.

I tego się najbardziej boję. Już lepiej wynik fałszywie dodatni i potem zdementowanie tego przez amnio, niż w drugą stronę- wynik dobry, a niewykryte wady.
Myślałam, że pappa myli się raczej w te drugą stronę. Nic nie wskazywało na pierwszych prenatalnych na wadę?
mieszkam w de i nie do końca wiem czy to tak funkcjonuje czy ja byłam takim przypadkiem, ale pappa była zrobiona już po pobraniu biopsji. A prenatalne miałam na cito, ze skierowaniem i wskazaniem na nieprawidłowość i podejrzenie wady.
 
mieszkam w de i nie do końca wiem czy to tak funkcjonuje czy ja byłam takim przypadkiem, ale pappa była zrobiona już po pobraniu biopsji. A prenatalne miałam na cito, ze skierowaniem i wskazaniem na nieprawidłowość i podejrzenie wady.
Jestem tak pół na pół w temacie. A co sie stało potem dzieckiem? :(
 
reklama
Do góry