reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Współczuję tego co przeszłaś. Pocieszające jest jedynie to, że pewnie to był po prostu przypadek losowy i nie musi się powtórzyć.
Teraz musi być już dobrze.
1.03 mam badania prenatalne, ale już na chwile obecną w porównaniu obrazów usg z pierwszej i obecnej ciąży są ogromne różnice na plus :). Wada była typowo losowa…
Mam nadzieje, że teraz będzie dobrze.
 
reklama
1.03 mam badania prenatalne, ale już na chwile obecną w porównaniu obrazów usg z pierwszej i obecnej ciąży są ogromne różnice na plus :). Wada była typowo losowa…
Mam nadzieje, że teraz będzie dobrze.
A jeżeli można wiedzieć czym się różniły wcześniejsze obrazy usg od teraźniejszych?
 
Dzięki dziewczyny ❤️ staram się być naprawdę dobrej myśli, choć obecnie moje nastawienie jest dobre ale neutralne. A głowy nie da się zatrzymać.
To jest bardzo ciężki temat wiec nie będę opisywała wszystkiego tutaj, ale wiem też, że jest to swego rodzaju „ciekawość” wiec jeśli chcecie więcej mogę wam opowiedzieć. Zwłaszcza, że sytuacja w Polsce jest jaka jest, dużo ważnych informacji jest pomijanych, a wiedza w tej tematyce i przebiegu historii jest naprawdę mała.
Nie mogę powiedzieć, że się z tym pogodziłam, zreszta kto by mógł. Ale żyje dalej, jestem w ciąży i jestem tutaj z wami - nadal. Wspomnienia bolą, ale mówienie o nich pozwala się oswoić z tym co było :).
 
Ohhh jej właśnie oglądam program o fundacji „ tęczowy kocyk” która szyje malutkie rożki dla dzieci poronionych .... mam nadzieje że to nie jakiś znak że mi się takie włączyło 😢
Tez oglądałam i szybko wyłączyłam. Od razu pomyślałam ze może to jakiś znak. Oszaleć można z tymi myślami :)
 
W którym tygodniu będziesz 1.03? Ja wiem, że ciężko wytrzymać, ale to już niedługo :) piszę tak, choć sama nie mogę się doczekać :p

To ja się wam przyznam... Jest mi tak zimno, że do pracy zakładam getry, a na nie dopiero spodnie. Jak baba w kalesonach :D i dalej mi zimno!
Będę w 11, już chce zobaczyć te małe łapki i w ogóle trochę więcej tego mojego człowieczka wysysającego energię :D
 
reklama
Pierwsze usg 11+4 2,70cm
Drugie (obecnie) 10+0 3,5cm

Pierwsza widoczna różnica to budowa głowy.
Druga to NT (przeziernosc karkowa czyli fałd skórny nad karkiem wypleniony płynem). Pierwsza ciąża 10mm, obecnie wizualnie wyglada na prawidłowe czyli poniżej 2,5mm.
Pierwsza ciąża brak kości nosowej, obecnie już w 10 tygodniu piękny nosek.
 

Załączniki

  • IMG_8421.jpg
    IMG_8421.jpg
    102,7 KB · Wyświetleń: 137
Do góry