reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Ja jak sobie pozwolę na wyobrażenia jak to będzie to w głowie widzę cały czas dziewczynkę, mąż by chciał i wszystko na to wskazuje bo przechodzę zupełnie inaczej ciąże. Marzyłam o synu jako pierwsze dziecko no wiadomo to dla faceta duma i się spełniło. Ja bym wolała drugiego chłopca bo ja niezbyt urodziwa i bała bym się że dziewczynka by się podała na mnie ... a chłopak to jakoś da se rady 😜
Jak się ktoś wypowie co obstawia to ja zapiszę a potem się sprawdzi kto trafił 😂
Hihi mam podobne myślenie do Twojego 😅 żem też mało urodziwa i że syn miałby lżej 😅😅
 
Byle było zdrowe :) choć zawsze chciałam córeczkę i teraz też tak czuje (mąż twierdzi, że chłopak ofcourse ;) )

A bierzesz może acard? Ja miałam bóle brzucha po acardzie i musiałam odstawić.

Teoretycznie euthyrox została zwiększona dawka z 50 na 100 po tym kilka dni później się zaczęło, ale nie wiem czy to taki przypadek czy ma wpływ. Reszta leków dołączyła w trakcie, więc raczej wpływu nie mają :/
 
Mnie piszcie na córkę, bo podobno córka odbiera urodę w ciąży, a jak patrzę w lustro to wyglądam na strasznie zmiętą 😁 z synem jednak mimo dolegliwości wszyscy mówili że kwitnę, nawet jak jeszcze nie wiedzieli o ciąży, teraz nikt nic nie mówi 😁😁
 
reklama
Do góry