reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Ja już wyciągnęłam spodnie ciążowe na początku tygodnia, bo wszystkie normalne mnie cisnely, a przecież nic nie przytyłam. 🤣
 
reklama
Ja szukam ultra lekkiego nie mam gdzie go zostawić na klatce a 4 piętro 🙈 polecacie coś? Z racji zimowych spacerów też;)
 
Dziewczyny, trochę się niepokoje - nie wiem czy tak powinno być. Miałam wizytę 1 lutego i następna 1 marca. Dzwoniłam do innej ginekolog i chciałam szybciej usg ale powiedziała ze „przecież usg nie robi się codziennie”. Jeszcze 2 tyg nie wytrzymam... nie krwawię, mam objawy typowo ciążowe ale jakoś tak wiecie.. niepewność się wkrada :( chyba muszę poczekac ...
W którym tygodniu będziesz 1.03? Ja wiem, że ciężko wytrzymać, ale to już niedługo :) piszę tak, choć sama nie mogę się doczekać :p

To ja się wam przyznam... Jest mi tak zimno, że do pracy zakładam getry, a na nie dopiero spodnie. Jak baba w kalesonach :D i dalej mi zimno!
 
Ja już wyciągnęłam spodnie ciążowe na początku tygodnia, bo wszystkie normalne mnie cisnely, a przecież nic nie przytyłam. 🤣
Który jestes tydzień? Zaczynam się zastanawiać czy ze mną wszystko ok, jestem w 8 +3 i brzuch mam tylko pod koniec dnia ale to przed wzdęcia. Ważyłam 59, ważę 60 i nic się póki co nie zmienia 🤔🙄 chodzę w normalnych spodniach
 
Ja mam jutro wizytę o 10:30 . Kiła HIV wyszły negatywne więc uffff może mnie mąż nie zdradza w tej Norwegii 😜 odczyn coombsa miał być na dziś ale nie ma , może jutro przed wizytą spróbuję. Mnie dziś naszło na lazanię ale pyszna była mmmm
 
@LunaMo wiem o czym piszesz, ja od zeszłego tygodnia walczę z zaspami. Jakieś bezmózgi odśnieżają to miasto, z wózkiem nigdzie się nie da dojść, jestem tak wściekła codziennie po odprowadzeniu syna, ze masakra.

My mamy wózek peg perego 2w1, do tego był fotelik tez z peg perego. Kocham go bardzo i na pewno nie będę zmieniać. Dokupiliśmy tylko lekka spacerówkę Tots Minimi, ale załatwiliśmy ja na plazy. Teraz mamy Coto Baby Sparrow i do sklepu jest w sam raz.
 
reklama
Oj, ciężko czasem nadrobić wszystkie posty :D
Zastanawiam się właśnie, czy któraś z Was jest może z Krakowa? Gdzie prowadzicie ciąże i czy macie już jakieś plany co do wyboru szpitala? Ostatnio koleżanka mnie zapytała o to, a ja kompletnie jeszcze się nad tym nie zastanawiałam :D Może któraś z Was już tu rodziła i ma jakieś doświadczenia?
Hej:) ja jestem z KRK. Chodze do super lekarki a gabinet nazywa się „Dbamy o mamy” - mają dobrych lekarzy :) Z racji, ze moja lekarka pracuje na Ujastku i tam tez rodziła moja przyjaciółka pewnie zdecyduje się na poród właśnie tam. To moja pierwsza ciąża wiec doświadczenia niestety swojego nie mam ale na coś trzeba będzie się pewnie zdecydować. Plus taki, ze można rodzic z partnerem ❤️🥰
 
Do góry