reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Hej dziewczyny powodzenia życzę wam na wizytach dziś.

Ja mam wiz w pt. Bez usg ale ponoć z opcją usłyszenia serduszka. Będzie co ma być. Tak sobie mówię. Nie wspominlam wam ale.. Jakiś tydzień temu (ok. 8+0)kieyd przechodziłam covida zrobiłam znowu test ciążowy i kreska druga była słabsza od tej w tygodniu 6.
Wydaje mi się to dziwne choc wiem że beta rośnie a potem k 10 tygodnia spada. Ale to chyba było za wcześnie na spadek...
Także zobaczymy co moja wizyta przyniesie.
 
reklama
Hej dziewczyny powodzenia życzę wam na wizytach dziś.

Ja mam wiz w pt. Bez usg ale ponoć z opcją usłyszenia serduszka. Będzie co ma być. Tak sobie mówię. Nie wspominlam wam ale.. Jakiś tydzień temu (ok. 8+0)kieyd przechodziłam covida zrobiłam znowu test ciążowy i kreska druga była słabsza od tej w tygodniu 6.
Wydaje mi się to dziwne choc wiem że beta rośnie a potem k 10 tygodnia spada. Ale to chyba było za wcześnie na spadek...
Także zobaczymy co moja wizyta przyniesie.
Hej powiedz mi czy to prawda że jak dziecko skończy rok przysługuje mu 6000 NOK przez 12 miesięcy ?
 
Hej dziewczyny powodzenia życzę wam na wizytach dziś.

Ja mam wiz w pt. Bez usg ale ponoć z opcją usłyszenia serduszka. Będzie co ma być. Tak sobie mówię. Nie wspominlam wam ale.. Jakiś tydzień temu (ok. 8+0)kieyd przechodziłam covida zrobiłam znowu test ciążowy i kreska druga była słabsza od tej w tygodniu 6.
Wydaje mi się to dziwne choc wiem że beta rośnie a potem k 10 tygodnia spada. Ale to chyba było za wcześnie na spadek...
Także zobaczymy co moja wizyta przyniesie.
Nie przejmuj się, ja na początku jak się denerwowałam to około 7/8 tygodnia tez zrobiłam test i się zestresowałam, ze kreska nie była taka gruba. Później poszłam na wizytę z usg, usłyszałam serduszko jak dzwon :) nie ma co się sugerować i dla świetego spokoju odpuść sobie testy :p ja zrobiłam takim tańszym testem, wiec może tez dlatego :)
 
Hej dziewczyny powodzenia życzę wam na wizytach dziś.

Ja mam wiz w pt. Bez usg ale ponoć z opcją usłyszenia serduszka. Będzie co ma być. Tak sobie mówię. Nie wspominlam wam ale.. Jakiś tydzień temu (ok. 8+0)kieyd przechodziłam covida zrobiłam znowu test ciążowy i kreska druga była słabsza od tej w tygodniu 6.
Wydaje mi się to dziwne choc wiem że beta rośnie a potem k 10 tygodnia spada. Ale to chyba było za wcześnie na spadek...
Także zobaczymy co moja wizyta przyniesie.
Ja jak robiłam test przed @ to ten o czułości 25 wyszedł wyraźnie a dwa dni później robiłam o czułości 10 i prawie nie było widać drugiej kreski. Z tymi testami to dziwna sprawa.
 
A duphaston zażywasz bo „chyba „w ulotce pisze że to może być skutek uboczny . Dziwnie to zabrzmi ale ja też ciągle oglądam moje majtki i wkładkę czy to żółtawe czy brązowawe . Do piątku dotrwasz jutro środa a jak środa minie to tydzień zginie. Jak będzie OK a dziecko odpowiednio duże jak na swój wiek to naprawdę nie masz się ci nakręcać. ❤️
Jezu dziekuje. Duohaston odstawiłam tydzień temu ale mam luteinę w razu na dobę dopochwowo
 
Ja jak robiłam test przed @ to ten o czułości 25 wyszedł wyraźnie a dwa dni później robiłam o czułości 10 i prawie nie było widać drugiej kreski. Z tymi testami to dziwna sprawa.
Tak ale ja użyłam dokładnie ten sam rodzaj testu. To był 2 pak.. Co prawda tanszy z normala. Ale jednak..
Hej powiedz mi czy to prawda że jak dziecko skończy rok przysługuje mu 6000 NOK przez 12 miesięcy ?

Mówisz o konstatotte? N a pewno przysługuje ci barnetrygd jakieś 1000nok /ms do 18nrokunzycia dziecka ale Jelsi dostajesz zasilek.wpolsce to nie przysługuje już.
A ten drugi to dla rodziców dzieci w wieku 1 - 2 lata które nie chodzą do przedszkola. I on faktycznie jest k 6000nok ms
 
Nie przejmuj się, ja na początku jak się denerwowałam to około 7/8 tygodnia tez zrobiłam test i się zestresowałam, ze kreska nie była taka gruba. Później poszłam na wizytę z usg, usłyszałam serduszko jak dzwon :) nie ma co się sugerować i dla świetego spokoju odpuść sobie testy :p ja zrobiłam takim tańszym testem, wiec może tez dlatego :)
Ja też zrobiłam test z ciekawości tydzień po pierwszej wizycie i tak samo jak wy drugą kreskę miałam słabiutką ;) bez sensu było to robienie testu bo się tylko zdenerwowałam ;)
 
reklama
Dzień dobry!

Mnie niestety zaczęło coś rozkładać, zostaje dziś w łóżku.

Jeżeli chodzi o poinformowanie szefa o ciąży to prawnie mamy obowiązek zrobić to do jakiegoś terminu, do 12 tygodnia ciąży, 20 tygodnia ciąży?



Nie. Badania dowodzą, że karmienie piersią zmniejsza ryzyko wystąpienia endometriozy u kobiet. Także kobieta nie karmiąca piersią ma statystycznie większe prawdopodobieństwo wystąpienia endometriozy.
KP może też opóźnić wystąpienie, albo wstrzymać już obecne objawy endometriozy.
A gdzie takie wyniki badan przeczytam? Bo w tym artykule co wyslalaś nie ma tego.
 
Do góry